Zawody odbyły się w dniu 2 października 2015 w Nowym Sączu na Stadionie w Piątkowej
Klasy IV Dziewczynki:
10
|
Julia
|
Połeć
|
-
|
2005-04-09
|
SP 20
|
5
|
11
|
Zuzanna
|
Pyzik
|
-
|
2005-09-12
|
SP 20
|
5
|
PK17
|
Oliwia
|
Stanik
|
-
|
2004-04-20
|
SP 20
|
PK
|
53
|
Julia
|
Surma
|
-
|
2005-04-06
|
SP 20
|
1
|
57
|
Aniela
|
Gajdosz
|
-
|
2005-03-26
|
SP 20
|
1
|
60
|
Sara
|
Rolka
|
-
|
2005-04-13
|
SP 20
|
1
|
67
|
Agnieszka`
|
Marcisz
|
-
|
2005-01-07
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 71 startujących zawodniczek.
Klasy V Dziewczynki:
9
|
Oliwia
|
Nowak
|
-
|
2004-02-25
|
SP 20
|
5
|
25
|
Julia
|
Pyzik
|
-
|
2004-07-01
|
SP 20
|
3
|
34
|
Emilia
|
Aleksander
|
-
|
2004-05-11
|
SP 20
|
2
|
42
|
Wiktoria
|
Węgrzyn
|
-
|
2004-02-16
|
SP 20
|
2
|
62
|
Aleksandra
|
Kałużny
|
-
|
2004-05-24
|
SP 20
|
1
|
65
|
Gabriela
|
Bryła
|
-
|
2004-04-23
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 76 startujących zawodniczek.
Klasy VI Dziewczynki:
6
|
Zuzanna
|
Pawlik
|
-
|
2003-02-05
|
SP 20
|
6
|
7
|
Weronika
|
Gucwa
|
-
|
2003-07-05
|
SP 20
|
6
|
8
|
Julia
|
Skowron
|
-
|
2003-02-26
|
SP 20
|
6
|
10
|
Dominika
|
Kulpa
|
-
|
2003-09-01
|
SP 20
|
5
|
23
|
Karolina
|
Prokop
|
-
|
2003-02-25
|
SP 20
|
3
|
50
|
Dorota
|
Wańczyk
|
-
|
2003-01-04
|
SP 20
|
2
|
52
|
Dominika
|
Gawlas
|
-
|
2003-10-22
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 55 startujących zawodniczek.
DZIEWCZĘTA
Miejsce
|
Szkoła
|
Punkty
Klasa IV
|
Punkty
Klasy V
|
Punkty
Klasy VI
|
Razem
|
Nauczyciel
|
1
|
Szkoła Podstawowa nr 7
|
22
|
21
|
26
|
69
|
Elżbieta Maliszewska
|
2
|
Szkoła Podstawowa nr 21
|
19
|
20
|
28
|
67
|
Henryk Potoniec
|
3
|
Szkoła Podstawowa nr 15
|
19
|
20
|
17
|
56
|
Leszek obrzut
|
4
|
Szkoła Podstawowa nr 18
|
23
|
17
|
14
|
54
|
Lucyna Szczepanek
|
5
|
Szkoła Podstawowa nr 20
|
13
|
13
|
26
|
52
|
Janina Jurkowska
|
6
|
Szkoła Podstawowa nr 3
|
9
|
29
|
11
|
49
|
Renata Bednarek
|
7
|
Szkoła Podstawowa nr 2
|
14
|
10
|
15
|
39
|
Piotr Zalewski
|
8
|
Katolicka Szkła Podstawowa
|
20
|
15
|
3
|
38
|
Tomasz Kania
|
9
|
Szkoła Podstawowa nr 9
|
16
|
5
|
8
|
29
|
Dorota Gawlik
|
10
|
Szkoła Podstawowa nr 16
|
9
|
10
|
9
|
28
|
Aneta Czarniecka
|
11
|
Szkoła Podstawowa nr 6
|
12
|
7
|
5
|
24
|
Stanisław Cebula
|
12
|
KSP - Świętej Heleny
|
-
|
13
|
4
|
17
|
Joanna Wenczyńska
|
13
|
Szkoła Podstawowa nr 11
|
7
|
5
|
4
|
16
|
Jacek Samczak
|
Klasy IV Chłopcy:
3
|
Jakub
|
Frączek
|
-
|
2005-02-24
|
SP 20
|
7
|
10
|
Filip
|
Goranci
|
-
|
2005-04-10
|
SP 20
|
5
|
16
|
Wojciech
|
Nowak
|
-
|
2005-02-25
|
SP 20
|
4
|
36
|
Piotr
|
Nowak
|
-
|
2005-11-02
|
SP 20
|
2
|
45
|
Jakub
|
Gawlikowski
|
-
|
2005-12-04
|
SP 20
|
2
|
57
|
Jan
|
Zelek
|
-
|
2005-12-07
|
SP 20
|
1
|
67
|
Cezary
|
Jakubowski
|
-
|
2005-09-19
|
SP 20
|
1
|
77
|
Adam
|
Jaśkiewicz
|
-
|
2005-07-13
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 91 startujących zawodników.
Klasy V Chłopcy
1
|
Mikołaj
|
Podgórski
|
-
|
2004-03-27
|
SP 20
|
10
|
15
|
Konrad
|
Bryja
|
-
|
2004-02-11
|
SP 20
|
4
|
19
|
Jakub
|
Dyda
|
-
|
2004-07-16
|
SP 20
|
4
|
26
|
Bartosz
|
Kulig
|
-
|
2004-03-29
|
SP 20
|
3
|
30
|
Maciej
|
Konopka
|
-
|
2004-02-29
|
SP 20
|
3
|
35
|
Jakub
|
Jaworski
|
-
|
2004-07-27
|
SP 20
|
2
|
36
|
Sebastian
|
Wielgus
|
-
|
2004-12-07
|
SP 20
|
2
|
54
|
Kacper
|
Gawlikowski
|
-
|
2004-11-20
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 76 startujących zawodników.
Klasy VI Chłopcy:
23
|
Mikołaj
|
Sokołowski
|
-
|
2003-08-02
|
SP 20
|
3
|
33
|
Łukasz
|
Jaskułka
|
-
|
2003-06-29
|
SP 20
|
3
|
47
|
Dawid
|
Stanek
|
-
|
2003-06-25
|
SP 20
|
2
|
48
|
Bartek
|
Szwagra
|
-
|
2003-10-25
|
SP 20
|
2
|
49
|
Karol
|
Jasiński
|
-
|
2003-07-02
|
SP 20
|
2
|
50
|
Artur
|
Gromala
|
-
|
2003-05-16
|
SP 20
|
2
|
83
|
Oskar
|
Potoczek
|
-
|
2003-07-09
|
SP 20
|
1
|
Wyniki na 67 startujących zawodników.
Chłopcy
Miejsce
|
Szkoła
|
Punkty
Klasa IV
|
Punkty
Klasy V
|
Punkty
Klasy VI
|
Razem
|
Nauczyciel
|
1
|
Szkoła Podstawowa nr 21
|
30
|
28
|
27
|
85
|
Piotr Załubski
|
2
|
Szkoła Podstawowa nr 2
|
20
|
14
|
24
|
58
|
Jan Biernacki
|
3
|
Szkoła Podstawowa nr 7
|
15
|
26
|
16
|
57
|
Jarosław Piszcz
|
4
|
Szkoła Podstawowa nr 20
|
20
|
24
|
12
|
56
|
Janusz Pawlik
|
5
|
Szkoła Podstawowa nr 18
|
19
|
13
|
18
|
50
|
Paweł Zwoliński
|
6
|
Szkoła Podstawowa nr 9
|
20
|
13
|
16
|
49
|
Tadeusz Olszewski
|
7
|
Szkoła Podstawowa nr 16
|
10
|
19
|
11
|
40
|
Monika Klimek
|
8
|
Szkoła Podstawowa nr 15
|
8
|
15
|
8
|
31
|
Leszek Rembiasz
|
9
|
Szkoła Podstawowa nr 3
|
13
|
4
|
13
|
30
|
Joanna Kotlicka
|
10
|
Szkoła Podstawowa nr 11
|
10
|
2
|
17
|
29
|
Jacek Samczak
|
11
|
Katolicka Szkła Podstawowa
|
7
|
10
|
4
|
21
|
Szczepan Małek
|
12
|
Szkoła Podstawowa nr 6
|
5
|
7
|
4
|
16
|
Stanisław Cebula
|
13
|
KSP - Świętej Heleny
|
13
|
-
|
2
|
15
|
Joanna Wenczyńska
|
14
|
Szkoła Podstawowa nr 14
|
1
|
1
|
10
|
12
|
Iwona Pajor
|
7 października b .r . w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe.
Naszą szkołę reprezentowały osoby, które w zawodach miejskich znalazły się na miejscach od 1 do 8.
Byli to:
Jakub Frączek- m. 27 (kl. IV) startujących 130 osób
Mikołaj Podgórski- m.28 (KL. V) startujących 119 osób
Zuzanna Pawlik –m.72 (kl.VI) startujących 117 osób
Julia Skowron- m. 79 (kl. VI) ____””””_____
Weronika Gucwa- m.96 (kl.VI) ____””””_____
|