Eliminacje odbyły się 5, 12 października 2015, finały odbyły się w dniu 21 października 2015 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.
Organizator: Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Nowym Sączu
Kierownik zawodów: Grażyna Cempa-Pulit
Sędzia główny: Bartłomiej Kruczek, Maciej Młynarczyk, Radosław Niemas
W zawodach wzięło udział: 11 szkół, 112 zawodników
Grupa A:
Lp.
|
Zespół
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
Punkty
|
Punkty/bramki
|
Miejsce
|
1
|
SP 18
|
XXX
|
2-0
|
0-1
|
0-0
|
0-2
|
4
|
2-3
|
IV
|
2
|
SP 16
|
0-2
|
XXX
|
0-3
|
0-4
|
0-1
|
0
|
0-10
|
V
|
3
|
SP 21
|
1-0
|
3-0
|
XXX
|
5-0
|
2-0
|
12
|
11-0
|
I
|
4
|
SP 15
|
0-0
|
4-0
|
0-5
|
XXX
|
0-0
|
5
|
4-5
|
III
|
5
|
SP 7
|
2-0
|
1-0
0-2
|
0-0
|
XXX
|
7
|
3-2
|
II
|
|
Grupa B:
Lp.
|
Zespół
|
1
|
2
|
3
|
Punkty
|
Punkty/bramki
|
Miejsce
|
1
|
SP 2
|
XXX
|
11-0
|
2-4
|
3
|
13-4
|
II
|
2
|
SP 8
|
0-11
|
XXX
|
0-9
|
0
|
0-20
|
III
|
3
|
SP 9
|
4-2
|
9-0
|
XXX
|
6
|
13-2
|
I
|
Grupa C:
Lp.
|
Zespół
|
1
|
2
|
3
|
Punkty
|
Punkty/bramki
|
Miejsce
|
1
|
KSP
|
XXX
|
0-4
|
0-4
|
0
|
0-8
|
III
|
2
|
SP 20
|
4-0
|
XXX
|
2-1
|
6
|
6-1
|
I
|
3
|
SP 11
|
4-0
|
1-2
|
XXX
|
3
|
5-2
|
II
|
Finały:
Lp.
|
Zespół
|
1
|
2
|
3
|
4
|
Punkty
|
Punkty/bramki
|
Miejsce
|
1
|
SP 7
|
XXX
|
0-1
|
0-2
|
2-1
|
3
|
2-4
|
III
|
2
|
SP 20
|
1-0
|
XXX
|
2-2
|
0-1
|
4
|
3-3
|
II
|
3
|
SP 21
|
2-0
|
2-2
|
XXX
|
7-2
|
7
|
11-4
|
I
|
4
|
SP 9
|
1-2
|
1-0
|
2-7
|
XXX
|
3
|
4-9
|
IV
|
Ostateczna Kolejność
Miejsce
|
Szkoła
|
Opiekun
|
1
|
Szkoła Podstawowa nr 21
|
Piotr Załubski
|
2
|
Szkoła Podstawowa nr 20
|
Janusz Pawlik
|
3
|
Szkoła Podstawowa nr 7
|
Jarosław Piszcz
|
4
|
Szkoła Podstawowa nr 9
|
Tadeusz Olszewski
|
5-6
|
Szkoła Podstawowa nr 2
|
Jan Biernacki
|
5-6
|
Szkoła Podstawowa nr 11
|
Jacek Samczak
|
7-9
|
Szkoła Podstawowa nr 15
|
Leszek Rembiasz
|
7-9
|
Szkoła Podstawowa nr 8
|
Leszek Macheta
|
7-9
|
Katolicka Szkoła Podstawowa
|
Szczepan Małek
|
10
|
Szkoła Podstawowa nr 18
|
Paweł Zwoliński
|
11
|
Szkoła Podstawowa nr 16
|
Tomasz Sikorski
|
Awans do dalszego etapu rozgrywek uzyskała drużyna:
Szkoła Podstawowa nr 21
Zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki za pierwsze trzy miejsca i dyplomy ufundowane przez ZPO-W w Nowym Sączu.
|