POWITANIE SZKOŁY
wtorek, 06 września 2016 08:08

W dniu 31 sierpnia 2016 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste Miejskie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017. Uczniowie klas młodszych wraz z chórem szkolnym przygotowali piękną akademię, podczas której nie tylko żegnali wakacje i z radością witali nadchodzący rok szkolny, ale i także odwołali się do tragicznych wydarzeń z 1 września 1939 roku.

Uroczystość tę zaszczycili między innymi: zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż, Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Bożena Jawor, radni miasta Nowego Sącza: Kazimierz Sas i Józef Gryźlak, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu Dariusz Leśniak, Dyrektor Wydziału Edukacji Józef Klimek, Inspektor Wydziału Edukacji Zofia Malczak – Kiełbasa, Przewodnicząca NSZZ Solidarność Maria Zielińska – Gorzula oraz dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z pocztami sztandarowymi.

Za oprawę uroczystości odpowiedzialne były: Iwona Załubska, Joanna Migacz, Dorota Barczyk, Ewa Janus, Marzena Matusik, Renata Stawiarska.