Klasa II b
środa, 04 stycznia 2017 18:59

Oj! działo się w tym semestrze w naszej klasie!

Na początku musimy się pochwalić naszymi „stworkami warzywnymi” wykonanymi podczas zajęć o zdrowym odżywianiu. Chwilę później braliśmy udział w zajęciach w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, podczas których przeprowadzaliśmy wiele ciekawych doświadczeń.

Odwiedziliśmy też pobliski cmentarz i zapaliliśmy znicze na opuszczonych i zapomnianych grobach.  Jak co roku świetnie bawiliśmy się podczas zajęć w „Dniu Bajek”.  Oczywiście odwiedził nas też Mikołaj i podarował nam wspaniałą wycieczkę do Kopalni Soli w BochniJ.  Nasze zainteresowania artystyczne rozwijaliśmy na warsztatach plastycznych w „Sokole”. Podczas „Dnia Tradycji” ozdabialiśmy pierniki. Odwiedziliśmy też Straż Pożarną – tam dowiedzieliśmy się jak mamy się zachować gdy grozi nam niebezpieczeństwo i jak go uniknąć. Przed przerwą świąteczną pożegnaliśmy się uroczystą Wigilią.

Pozostałe imprezy