Podziękowanie dla Pani Lili
czwartek, 19 stycznia 2017 12:54

17 stycznia spotkaliśmy się wszyscy razem, Grono Pedagogiczne i przedstawiciele uczniów, aby wspólnie podziękować odchodzącej na emeryturę Pani Liliannie Pisiewicz, za poświecenie naszej szkole 25 lat swojego życia.

Wspólnie przygotowaliśmy część artystyczną, w której wystąpili zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Były wiersze, piosenki, podziękowania i wiele, wiele wzruszeń.

Pani Lila pracowała w szkolnej bibliotece – właściwie była jej założycielką  - bo rozpoczęła pracę w naszej szkole w momencie jej otwarcia, czyli w 1992 roku. Można więc powiedzieć, że od zawsze była z nami. Wszyscy bardzo ją lubili, zarówno koleżanki i koledzy, jak uczniowie i ich rodzice. Była dobrym duchem naszej szkoły – pracowita, kompetentna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta.

Pani Lilu! Dziękujemy!