Z przyjemnością informujemy, że projekt współpracy międzynarodowej eTwinning pt „Our Saints” otrzymał Krajową Odznakę Jakości
czwartek, 23 lutego 2017 16:38

Krajowa Odznaka Jakości (KOJ) przyznawana jest przez Krajowe Biuro Programu eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju.

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Projekt, który spełni wszystkie wymagania zostaje poddany ocenie pod kątem następujących sześciu kryteriów merytorycznych:

1. Innowacja pedagogiczna i kreatywność
  2. Integracja z programem nauczania
  3. Komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi
  4. Współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi
  5. Wykorzystanie technologii
  6. Rezultaty, wpływ i dokumentacja

W naszej szkole projekt realizowany był przy udziale nauczyciela religii i języka angielskiego tj. pani Wandy Zapiór i pani Magdaleny Opoki.