3c zostaje agentami Biura Detektywistycznego Lassego i Mai
3c zostaje agentami Biura Detektywistycznego Lassego i Mai
wtorek, 28 marca 2017 11:53
    

W ramach rozwijania kompetencji czytelniczych oraz upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży uczniowie klasy 3c czytali serię książek „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Mieli za zadanie przeczytać przynajmniej 6 książek z tej serii i opisać oraz zilustrować je w specjalnych zeszytach. 

Niektórzy przeczytali całą serię – wszystkie 23 części. Zostali nagrodzeni przez wychowawcę klasy. Później w parach rozwiązywali przygotowane przez bibliotekarzy zabawne krzyżówki, rebusy i zaszyfrowane wiadomości, tematycznie związane przygodami bohaterów. Wszyscy otrzymali legitymacje Agenta Biura Detektywistycznego Lassego i Mai, każdy ze swoim odciskiem palca, a dwójka najlepszych – Filip Wielosik i Piotr Dyda legitymacje Super Agenta.

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.