II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA CHŁOPCÓW W PIŁCE RĘCZNEJ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 07:54

W dniu 24.03.2017 odbyły się zawody chłopców w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystartowało 10 zespołów, z których pierwsze miejsca oraz drugie z grupy 4-zespołowej awansowały do finałów, grając każdy z każdym 1x8 minut.

W finale znalazły się zespoły: SP20, SP21, SP7, SP3. Zespół SP20 awansował po wygraniu dwóch spotkań . Najpierw 2:1 z KSP po bramkach Michalskiego i Jaworskiego oraz z SP2 1:0. Bramkę strzelił Konrad Bryja. W finale pechowo przegraliśmy 2:3 z SP21. Bramki strzelił Adam Żerkowski. Póżniej kolejno wygraliśmy z SP7 2:0 (bramki: Bryja,  Szymański), oraz z SP3  3:1(bramki: Bryja, Michalski, Jaworski). W efekcie po rozegraniu pięciu spotkań, powtórzyliśmy sukces z ubiegłego roku szkolnego. Opiekunem drużyny była pani Dorota Kubiak. Zespół wystąpił w następującym składzie: Dawid Jasiński, Oliwier Wydrzyński- bramkarze, Konrad Bryja, Jakub Jaworski, Mateusz Szymański, Karol Danek, Adam Jaśkiewicz, Wojciech Nowak, Jakub Frączek, Adam Żerkowski, Kacper Pawlik, Mikołaj Podgórski, Maciej Konopka i Kacper Michalski.

Końcowa kolejność turnieju:

1.SP21

2.SP20

3.SP3

4.SP7

5-6.SP9

5-6.KSP

7-9.SP2

7-9.SP18

7-9.SP15

10.ASP

Gratulujemy ambitnej postawy oraz osiągniętego sukcesu!!!