XI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PLASTYCZNY pt. „Ogród piękna, dobra i radości”
wtorek, 04 kwietnia 2017 18:53

Galeria Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu serdecznie zaprasza do udziału w XI wojewódzkim przeglądzie plastycznym pt. „Ogród piękna, dobra i radości”

OGRÓD PEŁEN KWIATÓW

Honorowy Patronat nad przeglądem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

TECHNIKA I FORMAT:

1. Techniki barwne (malarstwo, rysunek, grafika, collage, inne).

2. Formy TYLKO płaskie!

3. Format prac – dowolny.

UCZESTNICY:

Do udziału w konkursie zapraszamy: przedszkola, uczniów szkół podstawowych.

Prace należy dostarczyć do 10 kwietnia 2017 r. pani Kindze Trojnarskiej – naucz. plastyki w SP 20.  Na odwrocie pracy należy umieścić dane autora pracy: imię i nazwisko, wiek, nazwę szkoły oraz numer kontaktowy rodzica (opiekuna) dziecka.

Wyniki oceny Jury będą dostępne na stronie internetowej Pałacu Młodzieży w dniu: 21 kwietnia 2017 r. Dnia 26 kwietnia 2017 r. o godz. 13.00 w Galerii Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbędzie się wręczenie dyplomów laureatom wybranych prac.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o konkursie można uzyskać telefonicznie: koordynator Renata Kubiesza: 602 623 725 lub na stronie internetowej: www.palacmlodziezy.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych prac. Prace plastyczne będzie można odebrać po 20 maja 2017 r. Po tym terminie prace będą również wysyłane pocztą na prośbę autora/opiekuna na koszt odbiorcy. Po wyżej wymienionym terminie prace zostaną do dyspozycji organizatora. Nagrody nieodebrane do dnia 20 maja, zostaną przesunięte przez organizatora na potrzeby innego konkursu.