Pamiętnik Misia-Pysia i Wieża Czytelnicza w kl. 2e
Pamiętnik Misia-Pysia i Wieża Czytelnicza w kl. 2e
środa, 05 kwietnia 2017 06:31
     W styczniu w naszej klasie pojawił się  Misio- Pysio wraz z pamiętnikiem. Bardzo lubi słuchać, kiedy dzieci czytają mu książki. Dlatego też dokładnie napisał  instrukcję,  jak należy prowadzić pamiętnik i ile czasu  powinniśmy  poświęcić na czytanie. Wędruje od domu do domu i z ogromnym zainteresowaniem  słucha czytane przez nas bajki, baśnie i opowiadania. 

W naszej  klasie prowadzimy od lutego Wieżę Czytelniczą. Każdy z nas pragnie, aby czytać płynnie i wyraziście.   Wpadliśmy na pomysł prowadzenia przez każdego z nas wieży czytelniczej. Zamieszczamy tytuły książek, które przeczytaliśmy w danym miesiącu. Mamy już pierwszych zwycięzców. Zapraszamy  do obejrzenia zdjęć.

 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.