Projekt współpracy międzynarodowej
środa, 12 kwietnia 2017 06:27

Uczniowie klas II i V brali udział w projekcie eTwinning: “The most beautiful Easter Picture – International Art Contest 2017”  Projekt o tematyce Wielkanocnej z życzeniami w języku angielskim.

4 wybrane prace autorstwa: Paulina Gajewska, Małgorzata Gieniec (kl. II b), Igor Gramsz oraz Wiktoria Zielińska (kl. II c) reprezentowały naszą szkołę w międzynarodowym konkursie, w którym udział brały szkoły z kilkunastu europejskich państw tj. Polska, Hiszpania, Grecja, Włochy, Irlandia, Słowacja, Litwa, Łotwa, Słowenia, Serbia, Rumunia, Turcja, Czechy, Ukraina.

Do konkursu zostało zgłoszonych 159 prac. W drodze głosowania, prace reprezentujące naszą szkołę otrzymały bardzo dużą liczbę punktów i miejsca na podium.

Grand Prix: MałgorzataGieniec (ex aequo z 5 innymi pracami)

I miejsce: Igor Gramsz (ex aequo z 9 innymi pracami)

II miejsce: Paulina Gajewska (ex aequo z 9 innymi pracami)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Koordynatorem projektu była pani R. Rostocka (nauczyciel języka angielskiego)