Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
czwartek, 27 kwietnia 2017 06:24

W dniu 25 kwietnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się dziesiąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej ,,Let's sing a song".

Młodzi artyści ze szkół podstawowych rywalizowali ze sobą w kategoriach: solista, duet oraz zespół wokalny. Podczas prezentacji konkursowej ocenie podlegały: poprawność językowa, warsztat muzyczny oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Naszą szkołę reprezentował zespół z klasy II b w składzie: Paulina Gajewska, Anna Obtułowicz i Wojciech Rożejowski oraz soliści: Szymon Grabowski z klasy II c i Maja Woźniak z klasy IV a. Ich występ  został doceniony przez jury, które przyznało I MIEJSCE w kategorii zespołów wokalnych (kl. I-III) oraz II MIEJSCE w kategorii solistów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!