Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
wtorek, 16 maja 2017 06:45

Uczniowie naszej szkoły brali udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Care for Animals” organizowanym przez Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu.

Celem konkursu, prócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania twórczej postawy uczniów, jest również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Spośród wielu wykonanych prac do konkursu zostało zgłoszonych 6 prac, po 3 z każdej kategorii wiekowej (zgodnie z regulaminem konkursu).

kl. I-III

Aleksandra Guc kl. II b

Małgorzata Gieniec kl. II b

Igor Gramsz kl. II c

kl. IV-VI

Wiktoria Wójcik kl. IV b

Dawid Sobol kl. IV c

Magdalena Nowak kl. V b

12 maja br. w ZSPG nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych. Jury konkursu doceniło wkład pracy oraz kreatywność i pomysłowość naszych uczennic przyznając II miejsce Aleksandrze Guc i III miejsce Magdalenie Nowak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!