Klasa 2 e na FESTIWALU NAUKI w PWSZ.
Klasa 2 e na FESTIWALU NAUKI w PWSZ.
wtorek, 13 czerwca 2017 08:50
     

Już po raz drugi byliśmy na  Festiwalu Nauki w PWSZ. A oto pokazy i zajęcia, w których braliśmy udział:  wariacje fizyczno- chemiczne m.in. zamrażanie róży w azocie,  pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach, pomiar podstawowych parametrów życiowych, przewijanie noworodka, pokaz modeli anatomicznych ucha, oka, układu kostno- szkieletowego. To jeszcze nie wszystko. Rozwiązywaliśmy quizy i zagadki matematyczne.

 

 


Wzięliśmy też udział w grach i zabawach językowych: rosyjskim, niemieckim i angielskim.  Wróciliśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Zapraszamy do galerii.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.