Uczestnicy projektu i harmonogram kółek projektu unijnego
Uczestnicy projektu i harmonogram kółek projektu unijnego
piątek, 29 września 2017 00:00

Komisja rekrutacyjna  projektu:  "Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”  zgodnie z regulaminem zakwalifikowała ucznniów i uczennice do poszczególnych zajęć.

Zajęcia rozpoczynają się od 5 października 2017r.

 

Uczestnicy projektu:  "Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” 

 

 

Nazwa zajęć:

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z  matematyki.

 

 

1.Matematyka – prowadzący Monika Konkol

Rosiek Milena

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PIĄTEK 6 X

 

SALA 30

Smajdor Tadeusz

Małek Szymon

Fijołek Natalia

Leśniak Gabriel

Leśniak Marcel

Olchawa Paulina

Jaskułka  Mateusz

termin  piątek

13.35-14.20

 

2.Matematyka – prowadzący Monika Konkol

Bochenek Damian

PIERWSZE ZAJĘCIA

 PONIEDZIAŁEK         9 X

 

SALA 30

Bocheński Piotr

Pałac Amelia

Dadał Wiktoria

Pasiut Rita

Bruzda  Antonina

Rybińska Julia

Szeliga Hubert

poniedziałek

13.35-14.20

 

3.Matematyka – prowadzący Urszula Bulanda

Baran Alicja

PIERWSZE ZAJĘCIA

 PONIEDZIAŁEK         9 X

SALA 30

Śmierciak Wiktoria

Wójcik Dominika

Jasińska Maria

Sikorska Wiktoria

Gargula Aleksandra

Górka Kamil

Piszczek Agnieszka

poniedziałek

8.00-8.45

 


 

Nazwa zajęć:             

Zajęcia pozalekcyjne ukierunkowane na rozwój kompetencji matematycznych.

  1. 4.     Matematyka – prowadzący Urszula Bulanda
  2.  

Maciak Emilia

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

CZWARTEK 5 X

 

SALA 9

Stojda Bartosz

Freindl Mikołaj

Jaskółka Zuzanna

Sobol Dawid

Groń Patrycja

Olszanecki Marcel

Wielosik Amelia

czwartek

13.35-14.20

 

5.Matematyka – prowadzący Barbara Lichowska

Oleszczyk Wiktoria

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PONIEDZIAŁEK 9 X

 

SALA 32

Bochenek Adrianna

Kulig Patryk

Stempin Konrad

Szymański Mateusz

Smajdor Franciszek

Bryja Piotr

Nowak Magdalena

poniedziałek

8.00-8.45

 

6.Matematyka – prowadzący Barbara Lichowska

Dyda Piotr

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PIĄTEK         6 X

 

SALA 32

Florek Dorian

Szabla Wiktor

Ptaszkowski Hubert

Sokołowska Matylda

Obtułowicz Wiktor

Jasiński Kacper

Zielińska Patrycja

piątek

8.00-8.45

 


 

Nazwa zajęć:             

Zajęcia pozalekcyjne ukierunkowane na rozwój kompetencji przyrodniczych.

 

7.Przyroda – prowadzący Renata Stawiarska

Śmierciak Wiktoria

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PIĄTEK 6 X

 

SALA 9

Stanek Karol

Dyda Igor

Groń Patrycja

Stawiarska Joanna

Cieśla Emilia

Brudzińska Izabela

Jasiński Mateusz

piątek

14.30- 15.15

8.Przyroda – prowadzący Renata Stawiarska

Pyrdoł Martyna

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

CZWARTEK 5 X

 

SALA 9

Wolak Zuzanna

Jaśkiewicz Adam

Szymański Mateusz

Skuza Anna

Nakielska Natalia

Wójcik Dominika

Nowak Magdalena

czwartek

14.30- 15.15

 











 


9.
Przyroda – prowadzący Marzena Hajduk

Rosiek Milena

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PONIEDZIAŁEK         9 X

 

SALA 9

Florek Dorian

Florczyk Samanta

Zajiczek Amelia

Gaca Milena

Olchawa Paulina

Damian Antoni

Siuta Aleksander

                       poniedziałek

13.35-14.20

 


 

Nazwa zajęć:             

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczych informatyczne.

 

10.Informatyka  – prowadzący Marzena Matusik

Jaskułka Mateusz

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

WTOREK         10 X

 

SALA 11

Pasiut Rita

Ruchała Szymon

Kiełb Wojciech

Stenwak Kama

Szeliga Hubert

Gargula Aleksandra

Krystian Jabłoński

wtorek

15.25-16.10

 

 


 

Nazwa zajęć:             

Zajęcia pozalekcyjne ukierunkowane na rozwój kompetencji informatycznych.

 

 

 

11.Informatyka – prowadzący Małgorzata Ślema

Karcz Alina

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

PONIEDZIAŁEK         9 X

 

SALA 11

Kujawa Nikodem

Sarnik Jakub

Jaśkiewicz Piotr

Darecki Jarosław

Gągor Krzysztof

Jaworski Mateusz

Pydych Mikołaj

poniedziałek

15.25-16.10

 

12.Informatyka – prowadzący Maciej Oleksy

Nieużyła Piotr

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

CZWARTEK 12X

 

SALA 6

Dragan Piotr

Wielosik Filip

Siuta Alesander

Dziadosz Tomasz

Basta Dominik

Obtułowicz Wiktor

Gruszka Michał

czwartek

14.30-15.15

 

13.Informatyka – prowadzący Maciej Oleksy

Stojda  Bartosz

PIERWSZE ZAJĘCIA

 

CZWARTEK    12 X

 

SALA 11

Bryja Piotr

Jaśkiewicz Adam

Oleszczyk Wiktoria

Smajdor Franciszek kl. 6

Sobol Dawid

Wielosik Amelia

Wójcik Jakub

czwartek

15.25-16.10

 


 

Nazwa zajęć:             

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z

deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych.

 

 

14.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                       Małgorzata Biel

Popiela Julia

PIERWSZE ZAJĘCIA

PIĄTEK 6 X

SALA 18

 

Migacz Jakub

Rębilas Natalia

piątek

14.20-15.15

 

15.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                       Edyta Kołodziej

Dadał Karol

PIERWSZE ZAJĘCIA

ŚRODA 11 X

SALA 17

 

 

Zakulski Marek

Olszewski Kacper

środa

11.35-12.20

 

16.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                             Anna Lorek

Lorek Dawid

PIERWSZE ZAJĘCIA

CZWARTEK 5 X

SALA 17

Gostek Klaudia

Gągor Agnieszka

środa

14.30-15.15

 

17.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                             Anna Lorek

Matras Kinga

PIERWSZE ZAJĘCIA

ŚRODA 11 X

SALA 17

Lachor Gabriela

czwartek

12.30-13.15

 


 

 

18.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                             Wioleta Brdej

Brończyk Grzegorz

PIERWSZE ZAJĘCIA

CZWARTEK 5 X

SALA 17

Rossmanith  Natalia

 

czwartek

12.30-13.15

19.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                             Sylwia Ruchała

Cięciwa Rafał

PIERWSZE ZAJĘCIA

PONIEDZIAŁEK 9 X

SALA 1

Tokarski Piotr

Lorek Filip

Kozioł Jakub

Młynarczyk Jakub

poniedziałek

13.35-14.20

 

20.Zajęcia matematyczno-przyrodnicze – prowadzący

                                                             Anna Kowacz

Waligóra Dariusz

PIERWSZE ZAJĘCIA

PONIEDZIAŁEK 9 X

SALA 3

Kurzępa Paweł

Majoch Tomasz

poniedziałek

8.00-8.45

 

 

Komisja rekrutacyjna w składzie:

Barbara Lichowska 

Monika Konkol 

Urszula Bulanda

Renata Stawiarska

Marzena Hajduk

Marzena Matusik

Małgorzata Ślema

Wioletta Brdej

Sylwia Ruchała

Koordynator: Beata Żerkowska


Miasto Nowy Sącz przystąpiło do realizacji  projektu pn. „Podniesienie
kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 10 Osi Priorytetowej, Działanie 10.1, Poddziałanie 10.1.3  Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

 

Koordynator projektu

mgr Beata Żerkowska

 

 

 

 

 

 

 

                                                       

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.