Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Zapisy

Zapisy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Nowym Sączu ogłasza zapisy na rok szkolny 2018/2019:

• ·   do klas  I
  • ·   do oddziałów   przedszkolnych
  • ·   do oddziałów   „0”

Zarządzenie Nr 03 /2018 Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 03 stycznia 2018 r.
w sprawie: ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2017/2018 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych publicznych szkół podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest miasto Nowy Sącz.

POBIERZ

Zarządzenie Nr 04 /2018 Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 03 stycznia 2018 r.

POBIERZ

Zarządzenie Nr 23 /2018 Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 23 stycznia 2018 r.
w sprawie zmiany zarządzenia z dnia 03 stycznia 2018 r. w sprawieustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2017/2018 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych publicznych szkół podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest miasto Nowy Sącz.

KLASA I

Zgłoszenie ucznia z obwodu szkoły do klasy  I

Oświadczenie o miejscu zamieszkania POBIERZ

Potwierdzenie woli przyjęcia po ukazaniu się listy uczniów klas I POBIERZ