KONKURS BOŻONARODZENIOWE SMAKI
środa, 06 grudnia 2017 11:57

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas integracyjnych (0-7) do udziału w konkursie na najlepsze ciasto świąteczne. Prosimy aby każdy uczestnik przyniósł do szkoły, na 20 grudnia godz. 8:00 sala nr 1, upieczony w domu, wspólnie z rodzicami lub opiekunami, placek.

Tego dnia na holu będziemy wystawiać do degustacji wszystkie przyniesione ciasta. Każde z nich będzie miało swój numer. Osoby będące w tym dniu w naszej szkole: rodzice, dziadkowie, opiekunowie, pracownicy szkoły i uczniowie będą mogli degustować wybrane ciasto i oddać na nie swój głos. Wykonawcy trzech smakołyków, którzy uzyskają największą ilość głosów będą nagrodzeni. Chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie prosimy o zgłoszenia do 15 grudnia. ( zgłoszenia przyjmujemy także drogą elektroniczną przez e-dziennik)

p. Sylwia Ruchała, p. Kinga Trojnarska