Sukces naszych uczniów w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”
poniedziałek, 21 maja 2018 12:16

W dniu 18.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

W kategorii „modelarstwo” II miejsce zdobył Dawid Sobol z klasy 5c, a Jakub Pajur oraz Szymon Ruchała z klasy 4b zostali wyróżnieni.

Dawid Sobol wygrał dodatkowo nagrodę specjalną  - bilet na lot widokowy nad Tatrami .

W kategorii  „multimedia” laureatem został Bartłomiej Bocheński z klasy 5c, a wyróżniony Bartosz Stojda również z klasy 5c.

Wszystkim laureatom oraz wyróżnionym gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.