DWA IV MIEJSCA W RUGBY – TAG NA DEBIUTANCKIM TURNIEJU W KRAKOWIE – 24.05.2018
wtorek, 12 czerwca 2018 12:05

Dnia 24.05.2018 r. dwie drużyny SP 20 wystartowały w turnieju rugby-tag w Krakowie. Pierwsza z drużyn startowała w kategorii V klas, będąc wiekowo w klasie III i IV, druga w kategorii klas VI, również w połowie będąc młodszą. Drużyny przygotowuje na co dzień mgr J. Pawlik, a opiekunem na turnieju był p. T. Janik .

Oto wyniki grupy młodszej:

SP 20 Nowy Sącz – SP Kasina Mała  4:3

SP 20 Nowy Sącz – SP Lubomierz     0:9

SP 20 Nowy Sącz – SP 12 Kraków     7:4

W pojedynku o III miejsce SP 20 Nowy Sącz – SP Lubień  0:7

Skład zespołu przedstawiał się następująco: W. Lachor, O. Matras, A. Sztaba, A. Siuta, J. Pajur, M. Polaczyk, P. Surówka.

Oto wyniki grupy starszej:

SP Kasina Mała – SP 20 Nowy Sącz  6:1

SP 52 Kraków – SP 20 Nowy Sącz     5:1

SP Targanice – SP 20 Nowy Sącz       7:1

Skład zespołu przedstawiał się następująco: B. Pajek, J. Jaśkiewicz, J. Gawlikowski, M. Pydych, M. Gruszka, A. O. Matras.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom i przypominamy o możliwości wzięcia udziału w zajęciach, które odbywają się w poniedziałki, środy o godz. 13.30 , oraz piątki o 14.30.

Zapraszamy w szczególnośći dzieci z klas III i IV.