"VI GALA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH"
środa, 20 czerwca 2018 11:00

5 czerwca 2018 r. odbyła się VI Gala Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. W Gali  udział wzięli uczniowie - laureaci i finaliści konkursów z różnych dziedzin wiedzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego miasta.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
ARTUR SZYMAŃSKI - laureat Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie".

ANITA ZIELIŃSKA - laureat Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie".
KONRAD BRYJA - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922".
MICHAŁ TOMASIK - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922".
MATEUSZ SZYMAŃSKI - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922".
Nagrody odebrały też Panie: Wanda Zapiór i Agnieszka Poręba, które przygotowały uczniów do konkursu.

Dyplomy, nagrody rzeczowe oraz podziękowania dla rodziców i nauczycieli wręczali: Prezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż  i Dyrektor Wydziały Edukacji Józef Klimek.

Galę  uświetnił koncert w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół nr 1 im KEN z Nowego Sącza.

Gratulujemy tegorocznym mistrzom, ich rodzicom i nauczycielom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.