Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy

dodano dn. 03.09.18

Konkurs Historyczny "Dzieje Nowego Sącza"

Konkurs Historyczny "Dzieje  Nowego Sącza" organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu.

Więcej… dodano dn. 30.09.17

ROK SZKOLNY

dodano dn. 08.09.17

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS

21 uczniów z klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyło w marcu 2017r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OLIMPUS. Uczniowie zmagali się z zadaniami sprawdzającymi znajomość słownictwa, gramatyki, oraz czytania ze zrozumieniem. Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań.

Więcej… dodano dn. 21.06.17

Sukces Artura Szymańskiego w Konkursie Biblijnym

8 czerwca w Sanktuarium św. Jana Pawła II miało miejsce uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie".

Uczeń naszej szkoły, Artur Szymański z klasy 6b, który został laureatem tego konkursu, otrzymał dyplom i nagrodę - Biblię w komiksie. Nagrode wręczał ks. bp Damian Muskus. Wraz z Panią Kurator Barbarą Nowak pogratulował zwycięzcom i życzył dalszych sukcesów.

Więcej… dodano dn. 09.06.17

Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7    76/79 p.

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11  72/79 p.

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9   70/79 p.

Więcej… dodano dn. 25.05.17

WYNIKI ETAPU REJONOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA PRZYGODA W MUZEUM"

Nagrodę w kategorii 10-12 lat zdobyła Amelia Wielosik z kl.4b

wyróżnienia: Oliwia Górka kl.4b, Natalia Wójcik, Emilia Aleksander, Daria Pasiut z kl.6b

Więcej… dodano dn. 19.05.17

SZKOLNY KONKURS O PATRONIE

Dnia 24 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs o Patronie Stefanie Kardynale Wyszyńskim.

W pierwszym etapie – pisemnym wzięło udział 26 uczniów z klas 4-6.

Więcej… dodano dn. 16.05.17

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017

Z przyjemnością informujemy, że 5 osób z naszej szkoły uzyskało wynik bardzo dobry. Są to:

Dorian Florek kl. III, Patrycja Zielińska kl. III, Zuzanna Jaskółka kl. IV, Kinga Surma kl. VI, Anita Zielińska  kl. VI.

Więcej… dodano dn. 10.05.17

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS III

Wiktor Obtułowicz kl.3b       34 pkt

Daniel Okoński kl.3d             34 pkt

Więcej… dodano dn. 08.05.17

„Mój ulubiony bohater książkowy”

Rozstrzygnięcie konkursu komputerowego programu „Paint”.

I miejsce: Joanna Szczurek klasa 4d

II miejsce: Amelia Wielosik klasa 4b

III miejsce: Izabella Brudzińska klasa 4b

Więcej… dodano dn. 20.04.17

Finaliści Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

Z przyjemnością informujemy, ze dwoje uczniów naszej szkoły tj. Kinga Surma z klasy VIc i Paweł Skowron z klasy VIa uzyskali wysokie wyniki w ostatnim etapie wojewódzkim konkursu języka angielskiego i ostatecznie uzyskali tytuł finalistów. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu!

dodano dn. 20.04.17

Mateusz Małecki z klasy 2e - finalistą Konkursu Kaligraficznego „Bakałarz”

Bakałarz” to konkurs kaligraficzny skierowanym do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów kaligrafii, czyli sztuki pięknego pisania.

W 5-ciu kolejnych numerach miesięcznika „Promyczka Dobra” były zadania konkursowe, które Mateusz wykonywał jak najstaranniej. Następnie Komisja wyłania najstaranniejsze prace uczniów, a w II klasach  było aż 143. I tak oto Mateusz został finalistą, pokonując ponad 100 uczestników. W Miasteczku Galicyjskim  odbył się II etap – Finał Ogólnopolski.

Więcej… dodano dn. 19.04.17

Wyniki konkursu fotograficznego "Książka inaczej"

Wyniki konkursu fotograficznego „Książka w fotografii  inaczej”

I miejsce - Wiktoria Oleszczyk z klasy 5c

II miejsce - Natalia Wójcik z klasy 6b, Emma Marciniak z klasy 6c

III miejsce - Zuzanna Ogórek z klasy 6b

wyróżnienia:

Izabela Brudzińska z klasy 6b, Oliwia Stanik z klasy 6c, Oskar Życzyński z klasy 2a, Aleksandra Sobol z klasy 2e

dodano dn. 11.04.17

Sukces Igora Gramsza z klasy IIc w międzyszkolnym konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Igor Gramsz z klasy 2c, zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Rogaś i inni”, zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Nowym Sączu.

Na konkurs nadesłano 384 prace z 30 szkół z całego powiatu nowosądeckiego, więc jest to duży sukces.

Gratulujemy!

dodano dn. 11.04.17

Wyniki konkursu recytatorskiego imienia Elżbiety Kosińskiej

Wyniki konkursu recytatorskiego imienia Elżbiety Kosińskiej

Więcej… dodano dn. 10.04.17

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu historycznego

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. 1768 - 1863".

Więcej… dodano dn. 10.04.17

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego.

Joanna Kubisz, Aleksandra Gargula, Michał Pawlik oraz Sebastian Bomba reprezentowali naszą szkołę biorąc udział w IV Integracyjnym Konkursie Języka Angielskiego, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu.

Więcej… dodano dn. 24.03.17

KONKURS HISTORYCZNY "ZIEMIA SĄDECKA"

15 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły sie szkolne eliminacje do konkursu historycznego "Ziemia Sadecka - od przeszłosci do współczesności". Najwiekszą liczbę punktów zdobyli: Konrad Bryja z kl. 6b, Mateusz Szymanski z kl. 5b i Anita Zielinska z kl. 6c. To oni w kwietniu będą reprezentowac naszą szkołę w etapie rejonowym konkursu.

Więcej… dodano dn. 24.03.17

Konkurs Biblijny - etap wojewódzki

Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego.

Są to Kinga Surma z klasy 6c i Artur Szymański z klasyy 6 b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dodano dn. 17.03.17

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna