Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
Rok szkolny

2017/2018

dodano dn. 03.09.18
 
Sukces naszych uczniów w konkursie.

W konkursie plastycznym organizowanym corocznie przez Szkołę Podstawową nr 16 w Nowym Sączu pt. "Literacka hulajnoga" nasi uczniowie zostali dostrzeżeni i wyróżnieni.

Konkurs był pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

III nagrodę zdobyła Zuzanna Komperda z kl.1d a wyróżnienie Oliwia Bugajska również z klasy 1d.

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Wyniki Konkursu Poetyckiego „Strofy dla Niepodległej”
     

8 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego pn. „Strofy dla Niepodległej” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 18 im. K. Szymanowskiego w Nowym Sączu. Uroczyste podsumowanie, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce w sali ratuszowej Urzędu Miasta. Wyróżnienia otrzymali : Wiktoria Surma z klasy 1c i Oskar Życzyński z klasy 3a. Wiersze wszystkich uczestników zostały zamieszczone w tomiku pt. „Strofy dla Niepodległej” wydanym przez Szkołę Podstawową nr 18    

 

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Laureatka konkursu '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro''

Laureatką konkursu zorganizowanego przez firmę Fakro '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro '' została Gabriela Plata z grupy OB. Która oprócz cennych nagród rzeczowych wygrała dla szkoły ramkę filtrującą. Gratulujemy

Więcej… dodano dn. 05.06.18
 
Wyniki Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Wiara w moim mieście”

28 maja w Szkole Podstawowej Nr 3 w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego pt. „Wiara w moim  mieście”. Tematem konkursu były miejsca, ludzie i wydarzenia związane z religijnością naszego regionu.  W kategorii plastycznej  Julia Bydlińska z kl.5 d zajęła III miejsce, a wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Dadał z kl. 5 c i Jolanta Szczurek z kl. 5 d. W kategorii fotograficznej II miejsce zajął  Mateusz Jurkowski z kl. 6 c. Prace dzieci można będzie oglądać w Bazylice Św. Małgorzaty podczas odpustu ku czci Przemienienia Pańskiego.

Więcej… dodano dn. 04.06.18
 
Wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego „Odpowiedz na list Jana Pawła II”

Uczeń  z klasy 5c Dawid Sobol zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim  pt. „Odpowiedz na list Jana Pawła II”. Konkurs organizowany był przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na słowa Papieża w wybranym liście do młodzieży.  Praca Dawida zostanie opublikowana na stronie organizatora konkursu. Gratulujemy !!!

dodano dn. 27.05.18
 
WYNIKI KONKURSU " MOJA PRZYGODA W MUZEUM"

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie rejonowym MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: "MOJA PRZYGODA W MUZEUM".

Organizatorem międzynarodowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Moja przygoda w Muzeum” jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Okręgowe w Toruniu.

 

Uczniowie naszej szkoły:


Zuzanna Ogórek - kl.7b


Maciej Pięta - kl.5b


zdobyli wyróżnienia.


SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Więcej… dodano dn. 25.05.18
 
I miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej

22 maja w Szkole Podstawowej nr 17 w Nowym Sączu odbył się XXII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej. W tym roku obowiązywała znajomość Ewangelii wg św. Marka. W konkursie uczestniczyli uczniowie z 11 sądeckich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Emma Marciniak, Kinga Surma, Anita Zielińska z klasy 7c. Konkurs odbywał się w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. Nasze uczennice wykazały się bardzo dużą znajomością wiedzy na temat Ewangelii św. Marka i zajęły 1 miejsce.

 

Więcej… dodano dn. 23.05.18
 
Uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego

21 maja w Kurii Metropolitalnej w Krakowie miało miejsce uroczyste zakończenie Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Uczniowie naszej szkoły: Anita Zielińska z kl.7c i Artur Szymański z kl.7b , którzy zostali laureatami tego konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Więcej… dodano dn. 23.05.18
 
Po nagrody do Warszawy

16 maja w Warszawie w siedzibie Związku  Rzemiosła Polskiego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym  „Na tropie ginących zawodów”. Uczniowie dowolną techniką przedstawiali dawne, mało znane, a często wymierające już zawody.

Konkurs zorganizowany był przez Wydawnictwo „Promyczek” z okazji nadzwyczajnego Roku świętego Józefa Kaliskiego.

Na konkurs wpłynęło 700 prac ze 110 szkół podstawowych z całej Polski.

Z naszej szkoły nagrodzonych było aż 7 uczniów:

Więcej… dodano dn. 22.05.18
 
Sukces naszych uczniów w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”

W dniu 18.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

 W kategorii „modelarstwo” II miejsce zdobył Dawid Sobol z klasy 5c, a Jakub Pajur oraz Szymon Ruchała z klasy 4b zostali wyróżnieni.

 Dawid Sobol wygrał dodatkowo nagrodę specjalną  - bilet na lot widokowy nad Tatrami .

 W kategorii  „multimedia” laureatem został Bartłomiej Bocheński z klasy 5c, a wyróżniony Bartosz Stojda również z klasy 5c.

Więcej… dodano dn. 21.05.18
 
„Wyniki Konkursu Recytatorskiego im. Elżbiety Kosińskiej”

W  wiosennym Konkursie Recytatorskim im. Elżbiety Kosińskiej brało udział ponad dwadzieścioro uczniów z klas IV – VII. Zgodnie z tematem tegorocznego konkursu uczniowie i uczennice wybrali utwory poetyckie, w których „człowiek wzięty jest pod lupę”.  Poznawaliśmy jego słabości, lęki, ale też radości i zadziwienie światem przyrody. Królowała poezja Wisławy Szymborskiej.

Więcej… dodano dn. 15.05.18
 
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - wyniki

Z przyjemnością informujemy, że pięcioro uczniów z naszej szkoły otrzymało bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie  Matematycznym.

JASKOLKA ZUZANNA

WIELOSIK AMELIA

SZYMANSKI MATEUSZ

SURMA KINGA

BIALKOWSKI NIKODEM

Więcej… dodano dn. 10.05.18
 
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

25 kwietnia odbył się Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas 5 – 7. Po etapie pisemnym do finału (etap ustny) przystąpiło 6 uczniów z największą ilością zdobytych punktów. Po dziesięciu kolejkach wybieranych losowo pytaniach ostatecznym zwycięzcą został Kacper Gawlikowski z klasy 7 b.     

Więcej… dodano dn. 28.04.18
 
I Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy
W dniu 11.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Sączu odbył się I Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy dla uczniów klas III i  IV szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza.
Więcej… dodano dn. 27.04.18
 
Wyniki szkolnego etapu konkursu pisarskiego „Strofy dla Niepodległej”

Wyniki szkolnego etapu konkursu pisarskiego „Strofy dla Niepodległej”

Więcej… dodano dn. 25.04.18
 
Powiatowy Turniej BRD

Dnia 24.04.18 w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbył się Turniej Powiatowy Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Anita Zielińska, Oliwia Stanik, Mateusz Jurkowski, Patryk Bogucki zdobyla III miejsce wśród 11 szkół z terenu Nowego Sącza.

Indywidualnie [44-uczestników] I miejsce za trzy konkurencje zdobyła Anita Zielińska.

 

Więcej… dodano dn. 25.04.18
 
„Konkurs Recytatorski im. Elżbiety Kosińskiej i wspomnienie wspaniałej nauczycielki”

Jak co roku w naszej szkole organizowany jest wiosenny Konkurs Recytatorski im. Elżbiety Kosińskiej. Tegoroczny odbędzie się 10 maja, a do udziału zaproszeni są uczniowie klas IV – VII.

Więcej… dodano dn. 20.04.18
 
Wyniki XXIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs odbył się 12 kwietnia 2018 roku w SP18, gdzie gościli uczniowie z 13 sądeckich szkół.

Nagrody przyznawane były w czterech kategoriach: klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich.

Więcej… dodano dn. 19.04.18
 
Międzyszkolny konkurs ortograficzny.

W dniu 20 marca 2018 roku odbył się etap szkolny Międzyszkolnego konkursu ortograficznego, organizowanego corocznie przez Szkołę Podstawową nr2 w Nowym Sączu. Naszą szkolę będą reprezentować uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca.

Więcej… dodano dn. 12.04.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.