Z życia szkoły - Integracja
Z życia szkoły - Integracja
Rok szkolny

2017/2018

 
11 turniej Boccia
      W ostatni wtorek 10 października odbyl sie 11 turniej Boccia. Naszą szkołę reprezentowali: Asia Kubisz oraz Angelika Gutowska z klasy 7a, Tomasz Majoch z klasy 6a, Rafał Cięciwa, Piotr Tokarski, Jakub Młynarczyk, Jakub Kozioł, Filip Lorek z klasy 5a. 
 
3a – przypomnienie zasad poruszania się pieszych.
     

Tak jak każdego roku na początku września odbyliśmy lekcję w terenie. Najpierw przypomnieliśmy sobie znaki drogowe na „Miasteczku rowerowym”. Następnie zasady przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną oraz bez.  

 
Pieczemy chleb w klasie 3a
     

Najpierw zapoznaliśmy się z produktami, które są potrzebne do upieczenia chleba. Były to m.in. mąka, sezam, otręby, siemię lniane, drożdże. Zrobiliśmy rozczyn, wsypaliśmy wszystkie składniki do takiej specjalnej miski do pieczenia ciasta drożdżowego. Wszystko wymieszaliśmy i zamknęliśmy w misce. 

 
3a: lekcja w terenie-wyprawa do lasu.
     

4 października  wybraliśmy się na lekcję przyrodniczą. Chcieliśmy zobaczyć z bliska las, rośliny, grzyby. Nasza koleżanka Julka wraz z mamą zaprosiły nas do swojego lasu, który mają obok domu. Obejrzeliśmy drzewa, rośliny i nazbieraliśmy liści jesiennych, z których zrobiliśmy prace plastyczne. Było też pieczenie kiełbasy, wspólne zabawy, huśtawki, zjeżdżalnia.

 
Dzień Głośnego Czytania w klasie 3a
     

Dzień Głośnego Czytania w klasie 3a. Gościnnie wystąpiła dla nas Pani Lilianna Pisiewicz, która przeczytała fragment bardzo ciekawej książki.

Bardzo jej za to dziękujemy.

 
ROK SZKOLNY

2016/2017

 
Konkurs "Nowy Sącz - moje miasto, moja miłość"
    

 

Joanna Kubisz pod opieką Pani Wioletty Brdej przygotowała pracę, która  została wyróżniona w miedzyszkolnym konkursie "Nowy Sącz - moje miasto, moja miłość", organizowanym przez ZSPG nr 2 w Nowym Sączu pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.


 

 

 
Samolot przyszłości
    

Uczniowie naszej szkoły: Kinga Surma, Emma Marciniak, Michał Rolka, Igor Gramsz i Piotr Tokarski pod opieką p. mgr Wioletty Brdej brali udział w konkursie ,,Samolot przyszłości”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Nowym Sączu. W II etapie konkursu uczniowie wykonali makiety samolotów wg własnych projektów.

 
Dzień mamy w klasie 1a
      Z okazji majowego święta zaprosiliśmy nasze Mamy na spotkanie. Własnoręcznie przygotowaliśmy upominki: kolorowe laurki, piękne portrety i dekoracyjny obrazek. W programie artystycznym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańca.Miło spędziliśmy razem czas!
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.