Z życia szkoły - Integracja

Dzień Babci i Dziadka w II a

Z okazji Święta Babci i Dziadka uczniowie klasy II a przygotowali dla nich występ , w którym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Wykonane przez dzieci upominki sprawiły gościom wiele radości.

3a Drzewa genealogiczne

W związku z tematami dotyczącymi domu i rodziny w naszej klasie powstały piękne drzewa genealogiczne. Zapraszamy do galerii.

Dzień Babci i Dziadka w 3a

W tym roku zaprosiliśmy nasze babcie i dziadków na wspólne kolędowanie. W strojach turonia, diabła, króla, pastuszków, aniołków, Heroda, Żyda, śmierci przyszliśmy po kolędzie. Był piękny występ nagrodzony brawami, wspólne śpiewanie kolęd. Najbardziej podobała nam się  „Pastorałka sądecka”.

Dzień Babci i Dziadka w klasie 1a
      W dniu 29 stycznia klasa 1a przygotowała przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.Dziadkowie gromkimi brawami nagrodzili swoje wnuki za piekny występ oraz upominki, które dzieci wykonały dla nich.

NA LUDOWO… KOLOROWO!

We wtorek 30 stycznia 2018 r. uczniowie z klasy integracyjnej 6a uczestniczyli w kolejnej części warsztatów organizowanych przez MCK „Sokół”, w Nowym Sączu. Zajęcia miały na celu ukazanie bogatego dziedzictwa kulturowego regionu i przybliżenie zagadnień związanych ze sztuką ludową.

Klasa 7a uczestniczyla w spotkaniu z bractwem rycerskim.
       Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajeciach. Prowadzacy opowiadali jak dawniej ubierali się szlachcice i rycerze. Uczniowie prezentowali stroje na sobie. Samuel z naszej klasy na chwile mógl poczuc się jak prawdziwy rycerz.

Dzień Babci i Dziadka w klasie 0 A

22 stycznia uczniowie świętowali Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i wspaniałych dziadków. Na początku dzieci zaprezentowały wierszyk w języku angielskim, który przygotowały z panią Karoliną. Następnie odbyło się przedstawienie - Jasełka. Uczniowie mówili wierszyki, śpiewali kolędy i pastorałki, a także tańczyli.

Zabawa karnawałowa w klasie 0 A

17 stycznia uczniowie bawili się na zabawie karnawałowej. Dzieci były przebrane w różne stroje. Udekorowały salę balonami i serpentynami. Uczniowie przygotowali wcześniej karton, malując go farbami. Posłużył on jako fotobudka. Była to wielka atrakcja dla dzieci, które chętnie pozowały do zdjęć z przyniesionymi rekwizytami.

Uczestnictwo w warsztatach florystycznych klasy 0 A

Uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których przygotowywali prezenty dla swoich babć i dziadków. Dzieci z pomocą pani florystki i nauczycielek wykonywały upominki z gliny: łabędzie i serduszka, które ozdabiały kolorowymi perełkami i brokatem. Zapakowane prezenty uczniowie wręczyli babciom i dziadkom podczas uroczystości klasowej z okazji Dnia Babci i Dziadka.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna