Z życia szkoły - Integracja

Spotkanie z Mikołajem.

W dniu 1 grudnia 2017r. dzieci z klasy 1a miały spotkanie z Mikołajami, którzy podarowali im   paczki. W tym dniu obchodziliśmy również ,,Dzień Integracji". Cała klasa wykonała wspólny plakat - ,,Choinkę"ozdobioną z odbitych dłoni dzieci.

Podarki, upominki, niespodzianki czyli Mikołaj w 6a.

Na 6 grudnia czekają mali i duzi. Wiadomo dlaczego – prezenty! Uczniowie klasy integracyjnej 6a, aby tradycji stało się zadość, również wręczyli sobie nawzajem skromne upominki. Radość była ogromna, co widać na zdjęciach.

Miejski Dzień Integracji
      4 grudnia, na hali sportowej przy ul. Nadbrzeznej. Odbyl sie juz jak co roku, Miejski Dzień Integracji. W zabawach i warsztach pladtycznych organizowanych przez Pałac Kultury w Nowym Sączu, uczestniczyli uczniowie z naszej szkoly oraz z wielu sądeckich podstawówek i przedszkoli.Niespodzianką okazali się Motomikolaje. Każdy otrzymal prezent i słodkości.

Motomikołaje.
      W piątek, 1grudnia, z okazji szkolnego dnia integracji, do naszej szkoły zawitali Motomikołaje. Szczęściu i radościom nie bylo końca. Na Mikołaja czekaliśmy CAŁY ROK!!!

Mikołaj w klasie II a

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z wizyty Mikołaja w naszej klasie! Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

„Spotkanie z Tradycją” – II a

Kolejny bardzo ciekawy dzień w naszej szkole – „Spotkanie z Tradycją”. Dzieci ubrane w stroje ludowe dekorowały świąteczne pierniczki. Na holu mnóstwo atrakcji – ciekawe stanowiska m.in. dekoracje z piernika, malowanie ikon, szydełkowanie, robótki ręczne. I najsmaczniejsze – degustacje – pyszne naleśniki, pieczone jabłka, pierniki, herbata pachnąca świętami.

Święto Tradycji

Dzisiaj w naszej szkole był magiczny dzień, pachnący piernikami i jabłkami pieczonymi z cynamonem i goździkami. Jak każdego roku chętnie  włączyliśmy się do zabaw i warsztatów, które przybliżają nam dawne zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Jedna z naszych koleżanek – Kalina odkryła w sobie prawdziwą pasję cukierniczą.

KONKURS BOŻONARODZENIOWE SMAKI

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas integracyjnych (0-7) do udziału w konkursie na najlepsze ciasto świąteczne. Prosimy aby każdy uczestnik przyniósł do szkoły, na 20 grudnia godz. 8:00 sala nr 1, upieczony w domu, wspólnie z rodzicami lub opiekunami, placek.

V Miejski Dzień Integracji

W poniedziałek 4 grudnia uczniowie klasy 6a brali udział w V Miejskim Dniu Integracji. Najpierw podziwiali taneczne i wokalne występy rówieśników, a później brali udział w ciekawych warsztatach plastycznych. Cudowna zabawa zakończyła się przybyciem św. Mikołajów, którzy rozdali dzieciom prezenty.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna