Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Rok szkolny

2018/2019

 
Jadłospis od 24.09.2018 do 28.09.2018
 
Rok szkolny

2017/2018

 
Wycieczka do „Stróż” – Sądecki Bartnik „Pszczółki”
     

Dnia 18.06.18r. dzieci z grupy „ Pszczółek” pojechały na wycieczkę do Stróż. Przedszkolaki zwiedziły skansen i muzeum pasieki, jeździły wozem konnym po okolicy, odwiedziły zagrody ze zwierzątkami. Największą radość dzieci miały z jazdy na kucyku. Były też gry i zabawy na placu zabaw. Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do Przedszkola. 

 
Dzień Mamy i Taty – „Pszczółki”
     

24.05.2018 r. w grupie „ Pszczółek” odbyła się uroczysta akademia. Sala przedszkolna stała się  sceną, na której dzieci w pięknych strojach zapr3zentowały bogaty program artystyczny.

Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Po prezentacji  słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. 

 
Akademia Filiminek w kinie „ Sokół” - „Pszczółki”
     

W miesiącu maju przedszkolaki z grupy „Pszczółek” uczestniczyły w spotkaniu w ramach projektu Akademii Przedszkolaka „Filiminek” organizowanego przez kino „ Sokół”. Dzieci obejrzały film animowany pt. „Miś…”

 
„Bajki naszych Babć” – Babcie czytają bajki w grupie „Pszczółek”
     

Na przełomie kwietnia – maja 2018 r. grupę „Pszczółek” zaszczyciły swoją obecnością Babcie naszych przedszkolaków. Babcia Mai Konstanty, która przeczytała dzieciom bajkę pt. „Krasnoludki”, babcia Justynki Łatki, która przeczytała bajkę pt. „ Wiosna” oraz babcia Emilki Tarkowskiej, która przeczytała bajkę pt. „Czerwony Smok”.

 
Bal Karnawałowy w Przedszkolu - gr. MOTYLKI
     

Jak przystało na prawdziwych przedszkolaków czas karnawału należało uświetnić prawdziwym balem karnawałowym. Dzieci bajecznie ubrane w kolorowe stroje karnawałowe przednio się bawiły. 

 
Występ grupy Pszczółek dla klasy 1c – Jasełka (26.01.2018r.)
     

26 Stycznia gościliśmy w naszej grupie klasę 1c. Przedszkolaki z grupy Pszczółek dla swoich starszych kolegów ze szkoły zaprezentowały Jasełka. Nasi uczniowie zostali wprowadzeni w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu przedszkolaki wspólnie z klasą 1c zaśpiewały kolędę oraz zatańczyły taniec wkoło choinki.

 
Teatrzyk w przedszkolu – „Pszczółki”
     

Dnia 8.02.2018r. przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Jaś i Małgosia w krainie ekologii”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem śledziły nieco inne losy tytułowych bohaterów. Tym razem Jaś i Małgosia nie szanowali przyrody. Na szczęście, jak to w bajkach bywa na straży ochrony przyrody stali dobra czarownica i dobry wilk, którzy pokazali dzieciom jak należy właściwie postępować. Wszystko zakończyło się szczęśliwie.

 
Integracyjny Bal Karnawałowy - czyli my się w ferie nie nudzimy
     

13.02.2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu odbył się XVIII Wielki Integracyjny Bal Karnawałowy Radość Wasza Radość Nasza. Grupa Motylków i Biedronek przebrana w piękne stroje wraz z Paniami postanowiła wziąć udział w karnawałowym balu dla najmłodszych. 

 

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.