Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole

Jadłospis od 16.10.2017 do 20.10.2017

Dokumenty do pobrania dla rodziców dzieci przedszkolnych

Ankieta informacyjna o dziecku

Oświadczenie o odbieraniu dziecka z przedszkola

Regulaminy i procedury przedszkola

Wyprawka przedszkolaka

Całoroczna Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom” w grupie „Motylki”

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Dziękujemy zaproszonym rodzicom i wszystkim którzy zaangażowali się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom". Za poświęcony czas, za słodycze oraz niespodzianki, które sprawiały dzieciom dużo radości.

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja ulubiona książeczka”

W miesiącu maju odbył się w przedszkolu konkurs przeznaczony dla dzieci i ich rodziców „Moja ulubiona książeczka” ,który polegał na wspólnym wykonaniu okładki z ulubionej bajki dziecka. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 08.06.2017r.

Dzień dziecka w Skansenie i lodziarni „Miś”

Dzień dziecka – zaledwie dwa słowa, a tak wiele pozytywnych emocji, wrażeń i radości. W dniu 01.06.2017r. wybraliśmy się do Sądeckiego Skansenu. Zanim byliśmy gotowi na zwiedzanie schłodziliśmy się pysznymi lodami w pobliskiej lodziarni „Miś’. Po spotkaniu z Panią przewodnik czekało na nas wiele atrakcji m.in.: pokazy i warsztaty rzemiosła i sztuki ludowej: wyplatanie rękawic furmańskich, kowalstwo, tkanie na krosienkach oraz  zabawa z zespołami regionalnymi Sądeczoki.

Wycieczka do Parku Rozrywki Rabkoland grupa „Motylki”

30.05.2017r. przedszkolaki odwiedziły Park Rozrywki w Rabce – Zdrój. Dzieci z wielką radością korzystały z dostępnych atrakcji. Oglądały pokazy ruchomych figur, kręciły się na karuzelach, jeździły samochodzikami, pływały w pontonach, a nawet odwiedziły „odwrócony dom”, gdzie nie istnieją prawa grawitacji.

Dzień Rodziny – Dzień Mamy i Taty w grupie „Motylki”

Przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców 23.05.2017r. Grupa „Motylki” zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski i wywołała u swoich rodziców emocje nie do opisania. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Wycieczka do Miejskiego Ośrodka Kultury na „Wierszykowo”

22.05.2017r. wybraliśmy się na spektakl „Wierszykowo” na podstawie wierszy Jana Brzechwy wykonanym przez Grupę Artystyczną Mocni. Wśród prezentowanych utworów znalazły się m.in. „Na straganie„Żuraw i Czapla”, „Kwoka” czy „Kaczka dziwaczka”. Z „Zoo” przywędrował „Niedźwiedź”, „Lis”, „Żubr”, „Małpa” no i oczywiście „Dzik”, który nawet zbiegł ze sceny na widownię, ku wielkiej radości dzieci.

Wycieczka do kina Helios i Bajkolandu w galerii Trzy korony

05.04.2017r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Kina Helios oraz Bajkolandu. Podczas seansu w kinie poznały przygody bohaterów bajki "Ozzy". Dzieci były bardzo przejęte bo niektóre z nich po raz pierwszy były w kinie. Przedszkolaki były zachwycone i oglądnęły cała bajkę z zaciekawieniem. Następnie udały się do sali zabaw, gdzie aktywnie spędziły czas na zabawie.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna