"List do Franciszka"
"List do Franciszka"
poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:16

W miesiącu maju br. uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie literacko- plastycznym pt. "List do Franciszka". Organizatorem konkursu był Instytut Dialogu Międzykulturowego im. św. Jana Pawła II w Krakowie. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania osobą oraz pontyfikatem Ojca Świętego Franciszka.

Na konkurs wysłano 120 listów uczniów klas 0 - VI. Do każdego listu był dołączony własnoręcznie wykonany przez ucznia obrazek. Wszystkie listy były bardzo ciekawe, a niektóre nawet wzruszające. Dzieci najczęściej pisały o sobie, swojej szkole, zainteresowaniach. Pytania skierowane do papieża dotyczyły jego życia prywatnego oraz sprawowanego urzędu. Prawie każdy list kończył się zaproszeniem do Nowego Sącza.

 

NAGRODZENI UCZNIOWIE :

Kategoria kl. 1 – 3

I miejsce

Maja Szczepanik kl. 1d

II miejsce

Szymon Ruchała kl. 1b ,Piotr Bocheński kl. 2d

III miejsce

Anna  Świątkowska kl. 1b, Laura Kotara kl. 2d,  Paulina Olchawa kl. 1d, Jolanta Szczurek kl. 2d, Krzysztof Gągor kl. 1d

Wyróżnienia

Michał Gruszka kl.1b

Kategoria  kl. 4 – 6

I miejsce

Wiktor Tomasiak kl. 5c

II miejsce

Alicja Semla kl. 6c, Jakub Gawlikowski kl. 4b, Adam Dmochowski kl. 6a

III miejsce

Natalia Roszczyk kl. 5c, Berenika Dywan kl. 6a

Wyróżnienia

Michał Biedroń kl.5b, Daria Baczyńska kl. 6b, Marianna Dywan kl. 6a, Gabriela Siewierska kl. 5c, Hanna Grabowska kl. 5c, Anna Obrzut kl. 5b, Emma Marciniak kl. 4c, Julia Połeć kl.4b, Amelia Rachwalik kl. 4a, Oliwia  Życzyńska kl. 5b, Dominika Roszkowicz kl. 6b, Daniel Sułowicz kl. 6c, Inga Hadała kl. 5b

 

                                                       Serdecznie gratulujemy !!!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.