I miejsce Dwudziestki w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej
poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:32

Drużyna reprezentująca naszą szkołę - Anna Obrzut z kl. 5 b, Jakub Wójcik i Nikodem Miczołek z kl. 6 c - zajęła I miejsce w XIX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej!

Konkurs odbył się w dniu 27 maja b.r. w Szkole Podstawowej Nr 17 w Nowym Sączu. Był przeznaczony dla uczniów klas IV – VI Szkół Podstawowych z  Nowego Sącza i okolic.

Do konkursu obowiązywała znajomość Ewangelii wg św. Marka. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą zajmując 1 miejsce zarówno w etapie pisemnym jak i ustnym. Pamiątkowe dyplomy oraz egzemplarze Pisma św. Starego i Nowego Testamentu wręczył im ks. Mikołaj Piec – proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Porębie Małej.

Serdecznie gratulujemy !!!