Eliminacje do turnieju finałowego piłki nożnej
wtorek, 02 czerwca 2015 22:41

W dniu 18.05.2015 (poniedziałek) odbyły się eliminacje do turnieju finałowego piłki nożnej w grupach A i B. Szkoła Podstawowa nr 20 znalazła się w grupie z SP2, SP16 oraz KSP z Heleny.

W wyniku rozegranych meczy SP20 z I miejsca awansowała do finałów.

Oto poszczególne mecze:

SP20 3 : 0 SP16 (Podgórski, Obiedziński, Jasiński J.)

SP20 3 : 3 SP2 (Obiedziński, Jaworski, Jasiński J.)

SP20 3 : 0 KSP (walkower)

Z poszczególnych grup awansowały SP15, SP18, SP21 i SP20

28.05.2015 (czwartek) odbyły się finały piłki nożnej „siódemek piłkarskich”. Grano systemem każdy z każdym. Rozpoczęliśmy meczem z SP18. Po I połowie przegrywaliśmy 0:2, by dogonić rywala w II połowie. Mecz skończył się rezultatem 2:2 – bramki zdobyli Olchawa i Podgórski. W kolejnym meczu niestety byliśmy nieznacznie gorsi od SP21 przegrywając 0:1. W ostatnim spotkaniu graliśmy z SP15 – pogromcą SP21. Mecz wygraliśmy po golu Jaworskiego, będąc w całym spotkaniu stroną dyktującą warunki. W wyniku rozegranych spotkań kolejność ukształtowała się następująco:

4:6

Niestety bezpośredni pojedynek z SP21 zdecydował o III, a nie II miejscu. SP20 w obu turniejach wystąpiła w następujących składach:
Bramkarze – Oliwier Stanik, Kacper Michalski; Obrońcy – Jakub Majoch, Michał Stanek, Bartosz Czepielik, Mateusz Olchawa, Łukasz Jaskułka, Bartosz Bednarek; Pomocnicy - Kamil Obiedziński, Bartosz Szwarga, Jakub Jaworski, Damian Nowak; Napastnicy – Jakub Jasiński, Damian Nowak. Opiekunem drużyny był mgr Janusz Pawlik.