Dzień Dziecka - zawody klas: IIIb i IIIc
wtorek, 02 czerwca 2015 22:45

01.06.15 (poniedziałek) w święto wszystkich dzieci zostały rozegrane zawody klas: IIIb i IIIc. Zawody były podzielone na cztery etapy. W pierwszym wybrane osoby z klas (7 chłopców, 5 dziewczynek) startowały w biegu na 60m, drugi etap – skok w dal j/w, trzeci etap – dwa ognie między klasowe (osobno dziewczynki, chłopcy) oraz mecze piłki nożnej 5x5 osób j/w. Po zawodach lekkoatletycznych wszystkie dzieci dostały niespodziankę w postaci lodów.

W zawodach LA każdy wynik był przeliczany wg tabeli czwórboju La (na punkty). Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

IIIb 65 : 41 IIIc

W klasyfikacji wielobojowej wygrała klasa IIIb (131 pkt.) z IIIc (103 pkt.) W konkurencji „dwóch ogni” wygrały obie grupy IIIb.

W meczach piłkarskich padły następujące wyniki:

IIIb chł. 4 : 1 IIIc chł.

IIIb dz. 6 : 0 IIIb dz.

W sędziowaniu zawodów pomagali uczniowie z klas VI i V: Zuzanna Pawlik, Kamil Obiedziński, Mateusz Olchawa, Bartosz Bednarek, Jakub Majoch. Za pomoc serdecznie dziękujemy. Zawody odbyły się na bieżni skoczni w dal, sztucznym boisku oraz boisku trawiastym. Zawody zorganizował mgr Janusz Pawlik. Dziękujemy za pomoc obu Paniom wychowawczyniom. Zawody zakończyły się około godz. 11.00 wręczeniem dyplomów w poszczególnych kategoriach.