II SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
II SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
środa, 03 czerwca 2015 11:49

 NAGRODA GŁÓWNA WYLOSOWANA!!!

W poniedziałek - 1 czerwca 2015r.  Jury w składzie: mgr Maria Tokarczyk, mgrAgnieszka Pawłowska, mgr Renata Stawiarska, mgr Anna Kowacz wylosowały nagrodę główną spośród tych uczestników konkursu, którzy wzięli udział we wszystkich trzech edycjach. Miło nam poinformować, że tablet ufundowany przez organizatorki konkursu trafi do uczennicy klasy IV b Natalii Wójcik.



Dodatkowo została przyznana nagroda „zdjęcie roku”, którą otrzyma Wiktoria Wójcik z klasy 2 b. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.