Piłka nożna „siódemek” klas IV i V
środa, 10 czerwca 2015 20:35

We wtorek 09.06.15 odbyły się dawno oczekiwane zawody piłki nożnej „siódemek” klas IV i V. W turnieju wystartowało 5 zespołów, które po losowaniu grały każdy z każdym. Mecze były rozgrywane na trawiastym szkolnym boisku w wymiarze czasowym 2x8 min ze zmianą stron. Na uwagę zasługuje występ 5 dziewczynek, które nie bały się podjąć walki z chłopcami.

Oto wyniki poszczególnych meczy oraz strzelcy bramek:

IVb 4 : 0 Va Jaworski x2, Pawlik x2

8:9

5.

0:20

O miejscu I i II decydowały bezpośrednie pojedynki. Królem strzelców został Damian Urban IVc  - 6 bramek. Najlepszym zawodnikiem Łukasz Jaskułka Vb – 5 bramek. Najlepszą dziewczynką została Małgorzata Świerk Va. Zespoły wystąpiły w następujących składach:

Vc – Wiktor Tomasiak, Bartosz Szwarga, Bartosz Mróz, Maciej Durałek, Michał Stanek, Mikołaj Sokołowski, Arkadiusz Lorek

IVc – Piotr Baran, Damian Urban, Sebastian Wielgus, Filip Podolak, Jakub Dyda, Maciej Konopka, Mikołaj Podgórski, Mikołaj Rączkowski, Jan Franczyk

IVb – Artur Szymański, Dawid Jasiński, Kacper Gawlikowski, Kacper Pawlik, Michał Tomasik, Konrad Bryja, Jakub Jaworski, Adam Żerkowski, Jakub Gawlikowski

Vb – Jakub Kiełb, Łukasz Jaskułka, Seweryn Sałek, Michał Biedroń, Oskar Potoczek, Paweł Jasiurkowski, Karol Jasiński, Weronika Gucwa, Julia Rolka

Va – Karolina Warunek, Andrzej Szczygieł, Małgorzata Świerk, Maksymilian Olszewski, Oliwier Skiba, Artur Gromala, Sandra Pawlik

Lista pozostałych strzelców:

2.Łukasz Jaskułka Vb – 5

Kacper Pawlik IVb – 5

Maciej Durałek Vc – 5

3. Mikołaj Podgórski IVc – 4

4. Jakub Jaworski IVb – 3

Paweł Jasiurkowski Vb – 3

5. Jakub Gawlikowski IVc – 2

Bartosz Szwarga Vc – 2

Jakub Dyda IVc – 2

Sebastian Wielgus IVc – 2

Bartosz Mróz Vc – 2

6.Wiktor Tomasiak – 1

Konrad Bryja –  1

Maciej Konopka – 1

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był mgr Janusz Pawlik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!