Konkurs Mistrz Pięknego Czytania
wtorek, 16 czerwca 2015 15:10

16 czerwca 2015 r. po raz siódmy odbył się konkurs o tytuł Mistrza pięknego czytania klas pierwszych. Mocne reprezentacje wszystkich pięciu klas pierwszych rywalizowały o  ten tytuł.

Po wylosowaniu kolejności uczestnictwa, jury: Pani Danuta Matras z Oddziału dla Dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej, Pani Halina Klimek, a także Pani Agnieszka Michalik, uważnie wsłuchiwało się w zmagania w czytaniu „Kopciuszka” wg Hanny Januszewskiej.

Z 25 uczestników, najlepsza okazała się Kama Stenwak z klasy 1b i to ona została Mistrzem Pięknego Czytania.Tytuł wicemistrzów przypadł Emilii Hadale z klasy 1e i Mateuszowi Jaworskiemu z klasy 1b.

Wyróżniono także: Piotra Surówkę z klasy 1b, Katarzynę Kościółek z klasy 1b, Annę Górczyk z Id, Mikołaja i Karola Milanowskich z klasy 1e i Filipa Wielosika z klasy 1c.

Ponadto pięknie czytali: Oliwia Matras, Dorian Florek z 1e, Anika Tapek, Paulina Olchawa, Karolina Stanek,  Maja Szczepanik, Jakub Sarnik z 1 d, Hubert Ptaszkowski, Wiktor Szabla, Piotr Dyda, Samanta Florczyk, Matylda Sokołowska z 1c, Dominik Basta z 1b, Martyna Damasiewicz, Oliwia Szeliga, Mikołaj Szczurek z 1a.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych przygód z książką.