Moje miasto moja miłość
Moje miasto moja miłość
środa, 24 czerwca 2015 15:06

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny błysnęli swoim talentem, biorąc udział wMiędzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Literacko – Fotograficznym „Moje miasto moja miłość”. Poprzez plastykę, literaturę i fotografię przedstawili miejsca najbliższe swemu sercu, pokazując piękno i historię Nowego Sącza. W ramach konkursu oceniono 246 prac plastycznych, 45 literackich i 26 fotografii. Radosław Katra z klasy 3a zdobył I miejsce w kategorii plastycznej klas I- III a Justyna Michalik z tej samej klasy wyróżnienie. II miejsce w kategorii klas IV- VI przyznano Elżbiecie Niemczyk z klasy 6a, wyróżnienie otrzymała Katarzyna Baczyńska również z klasy 6a. Uczennica tej samej klasy – Marianna Dywan zdobyła także III miejsce w kategorii literackiej natomiast wyróżnienie –Daria Baczyńska z klasy 6b.

 


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.