czwartek, 22 października 2015 11:13

Dnia 12 października 2015 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie przedstawili scenki z życia klasy na lekcji języka polskiego. Nie zabrakło zabawnych (acz prawdziwych) dialogów i sytuacji, które wywołały uśmiech na twarzach naszych belfrów. W ramach wdzięczności za trud włożony w edukację młodego pokolenia, każdy nauczyciel otrzymał piękne jabłko z dołączonymi życzeniami.

Podczas tejże uroczystości, Pani Dyrektor mgr Hanna Śpiewak uhonorowała niektórych nauczycieli, wręczając im Nagrody Dyrektora. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości, i sił.

Akademia została przygotowana pod kierunkiem Pani Magdaleny Boczar, Pani Karoliny Cięciwy, Pani Justyny Kuciel oraz Pani Haliny Klimek.