Ślubowanie klas pierwszych.
niedziela, 25 października 2015 19:31

20 października miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Tego dnia 112 uczniów klas pierwszych zostało pasowanych na uczniów.

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia,dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.

Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe, w kolorowych czapkach i kokardachniecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment – pasowanie na ucznia. Najpierwj ednak zaprezentowali program artystyczny i złożyli uroczystą przysięgę. Nie zabrakło na ślubowaniu zaproszonych gości. Byli dyrektorzy szkoły i przedszkoli, wychowawcy przedszkoli, przewodnicząca Rady Rodziców, rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo. Gościem specjalnym była pani inspektor Halina Wiśniowska. Dzieci zostały obdarowane prezentami od Dyrekcji szkoły, przedszkoli, Rady Rodziców oraz klas II i III. Ten wyjątkowy dzień został uwieczniony na fotografiach – zapraszamy do obejrzenia. Po uroczystości na auli w pięknie przystrojonych salach czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców i wychowawców oraz pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie koleżanek i kolegów.