IX Sądecki Integracyjny Turniej Boccia
poniedziałek, 26 października 2015 08:35

We wtorek 13 października uczniowie klas integracyjnych 4a, 5a, i 6a,  naszej szkoły wzięli udziału w IX Sądeckim Integracyjnym Turnieju Boccia, który został tradycyjnie rozegrany na obiektach MOSIR w Nowym Sączu. Patronat nad wydarzeniem objęli: Ryszard Nowak - Prezydent Miasta Nowego Sącza, ks. Stanisław Olesiak SDB - Kapelan Osób Niepełnosprawnych oraz Polski Komitet Paraolimpijski.  Organizatorami zawodów byli: Tomasz Baliczek i Stowarzyszenie Klub Integracyjny, Jan Reszkiewicz wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej przy Fundacji Mada, Leszek Langer - dyrektor wydziału ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Nasi reprezentanci rozegrali  mecze drużynowe i indywidualne. W wolnych chwilach korzystali z zajęć na ściance wspinaczkowej oraz nawiązywali znajomości z innymi uczestnikami. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki od organizatorów. Opiekę nad uczestnikami sprawowały p. Asia i p. Edyta J