Październik w klasie III c
czwartek, 05 listopada 2015 00:00

Na początku października uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielem Policji. Otrzymaliśmy światełka odblaskowe, dzięki którym będziemy lepiej widoczni po zmierzchu.
Miesiąc październik dostarczył nam pięknej pogody – tzw. „złotej jesieni”. Dlatego chętnie wychodziliśmy na spacery, podziwiając jej piękno. Zbieraliśmy liście, uczyliśmy się je rozróżniać, a także robiliśmy jesienne bukiety. Uczyliśmy się o lesie, jego mieszkańcach i darach.

W październiku rozpoczęliśmy również realizację projektu KINOSZKOŁA, w ramach którego obejrzymy 6 filmów. Pierwszym z nich był przepiękny film o przyjaźni „Mały Książę”.

Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach na basenie- uczymy się pływać i wychodzi nam to bardzo dobrze.
Przed świętem 1 listopada udaliśmy się pod Pomnik mjr Henryka Sucharskiego. Zapaliliśmy znicze, minutą ciszy uczciliśmy Jego pamięć.