„ Choinkowe Cudeńka”

Konkurs Plastyczny dla dzieci i rodziców z Przedszkola-Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu.

„ Choinkowe Cudeńka”

Cele konkursu:

 Poznane i kultywowanie tradycji obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia

 Budzenie zainteresowań różnorodnością technik plastycznych

 Wzmacnianie więzi rodzinnych

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców z Przedszkola z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 20

w Nowym Sączu.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dziecko z niewielką pomocą rodziców ozdoby choinkowej.

3. Technika wykonania jest dowolna. Do wykonania można użyć papieru, słomy, bibuły, kolorowego papieru, orzechów, szyszek, makaronu, piernika, pestek owoców, ziaren zbóż. Jak wskazuje temat ozdoba musi dać się powiesić na Choince w związku z tym nie może być zbyt ciężka.

4. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę. Imię nazwisko dziecka, grupa przedszkola, tytuł pracy.

5. Prace należy składać do pracowników przedszkola do 16.12.2015r.

6. Oceny prac dokona komisja składająca się z pracowników przedszkola. Prace będą oceniane pod kątem estetyki, omysłowości i różnorodności użytych materiałów.

7. Organizator przewidują nagrodzenie trzech pierwszych miejsc.

8. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 18.12.2015 r.

9. Nagrody i dyplomy będą wręczone przez organizatora konkursu.

10. Udział w konkursie jest bezpośrednio związany z wyrażeniem zgody na wymienienie imienia i nazwiska uczestników w celu popularyzacji konkursu.

Więcej informacji udziela koordynator konkursu mgr Urszula Leśniara

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie