ŚWIĘTO TRADYCJI W 3A
środa, 09 grudnia 2015 18:30

8. grudnia, wraz z całą społecznością naszej szkoły, obchodziliśmy coroczne Święto Tradycji. Smakując regionalnych potraw, ciepłych pierniczków czy chleba ze smalcem, podziwialiśmy pięknie ozdobione choinki, bombki i ręcznie wykonane łańcuchy. Każda klasa, w tym także nasza, prezentując swoją choinkę, pokazywała również swój talent we własnoręcznie wykonanych ozdobach. W rozwijaniu naszych talentów pomogła nam Pani Cięciwa, która wyposażyła nas w materiały do zdobienia bombek i wspólnie z nią wykonywaliśmy prace.

Bardzo gorąco dziękujemy Mamusi Rafała za pomoc i życzliwość. Święto szkolne bardzo nam się podobało i z radością wsłuchiwaliśmy się w muzykę ludową, która towarzyszyła temu wydarzeniu.