„BĄDŹ WIDOCZNY, BĄDŹ BEZPIECZNY"
poniedziałek, 14 grudnia 2015 10:37

W Miejskim Ośrodku Kultury odbył się finał III edycji kampanii „BĄDŹ WIDOCZNY, BĄDŹ BEZPIECZNY”. Dzieci z sześciu szkół podstawowych zaprezentowały pokaz mody, który oceniało jury.

Wśród szkół, które zaprezentowały się na scenie były:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi z Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 im. Orląt Lwowskich
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Karola Szymanowskiego

Decyzją jury zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 11 im. Julina Tuwima. Drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 20,
a trzecie ze Szkoły Podstawowej nr 16. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody: plecaki i zestawy elementów odblaskowych.

Serdecznie gratulujemy Naszym Uczniom za zajęcie II miejsca oraz pani Agnieszce Kościółek za przygotowanie wspaniałego pokazu mody.