Przedstawienie teatralne „Christmas Eve”
wtorek, 05 stycznia 2016 12:00

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 17 i 18 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie świąteczne w wersji angielskiej pt. „Christmas Eve”. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy I a, I b, I c, I e, którzy uczęszczają na zajęcia koła języka angielskiego oraz II a, ucznia klasy III c i chóru szkolnego.

Prace nad inscenizacją obejmowały szeroki zakres: nauka odgrywania ról, przygotowanie piosenek i muzyki a także dekoracji i kostiumów przy wielkim wsparciu i zaangażowaniu rodziców. Uczniowie pracowali nad swoimi rolami w domu oraz w szkole na zajęciach pozalekcyjnych pod czujnym okiem swoich nauczycieli. Efekt wspólnych działań przyniósł doskonały rezultat. Aniołki, Gwiazdki, Mikołaj oraz Rudolf wprowadzili nas w magię świąt

a piosenki świąteczne w wersji anglojęzycznej dodały wspaniałej atmosfery.
Przedstawienie spotkało się z dużym uznaniem publiczności, która nagrodziła wykonawców wielkimi brawami.