Spotkanie z tradycją i wizyta uczniów kl.1 e w Miasteczku Galicyjskim
wtorek, 15 grudnia 2015 00:00

8 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z tradycją. Ta uroczystość wprowadza nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ozdabialiśmy choinkę pięknymi naturalnymi ozdobami: orzechami, ozdobami z papieru, łańcuszkami z makaronu, suszonymi owocami i pierniczkami. Mogliśmy też ozdabiać bombki,  pomarańcze pachnącymi goździkami oraz pierniczki. Podziwialiśmy prace innych uczniów oraz  dorosłych. Można było poczęstować się wiejskim chlebem z domowym smalcem, kiszonymi ogórkami i pięknie ozdobionymi i pachnącymi pierniczkami.

W tym dniu byliśmy jeszcze w Miasteczku Galicyjskim na zajęciach plastyczno- technicznych.  Zrobiliśmy piękne aniołki z papieru na choinkę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.