EURONET 50/50 W NASZEJ SZKOLE
EURONET 50/50 W NASZEJ SZKOLE
czwartek, 18 lutego 2016 19:18

W ramach projektu EURONET 50/50 dotyczącego oszczędzania energii w naszej szkole został powołany zespół do spraw oszczędzania energii, w skład którego wchodzi kilku uczniów z klasy IVa i VIa. Uczniowie, aby przybliżyć społeczności szkoły kwestie oszczędzania energii wykonywali plakaty informujące o projekcie EURONET 50/50.
W swoich pracach podawali proste sposoby na zaoszczędzenie energii w szkole. Jednym z pomysłów było wykonanie nad włącznikami światła naklejek przypominających o wyłączaniu światła.

Takie naklejki już za niedługo będzie można zobaczyć nad każdym włącznikiem światła w naszej szkole. Uczniowie również dokonywali pomiarów temperatury, jasności i poboru mocy przez urządzenia w różnych salach szkolnych.

Opracował mgr Łukasz Pietrzak


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.