Zajęcia chóru szkolnego
piątek, 26 lutego 2016 14:53
            Na zajęciach chóru szkolnego dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy. Przede wszystkim zajmujemy się przygotowaniem utworów na różnorodne uroczystości szkolne. Jest to bardzo ciężka, ale i przyjemna praca. Ponadto, ćwiczymy swój oddech i dykcję, żeby śpiewać dłuuuuugo i wyraźnie. Na poniżej zamieszczonych zdjęciach przedstawiamy niektóre ćwiczenia oddechowe (utrzymywanie piórka w powietrzu, kartki na ścianie) oraz ćwiczenia dykcyjne (czytanie słów i fraz z korkiem). Jeśli masz ochotę na wspólną pracę i zabawę, możesz dołączyć do Nas! Spotykamy się w każdą środę w godzinach 14:30 – 15:15 w sali 16. Czekamy na Ciebie!!!

Nauczyciele prowadzący: mgr Dorota Barczyk, mgr Beata Dobosz, mgr Justyna Kuciel