Nasi sławni absolwenci, czyli byli uczniowie naszej szkoły
środa, 09 marca 2016 15:33

Patryk Ziarno ur. 17.05.1996 w Krynicy Zdrój. Saneczkarstwo uprawia od 5 roku życia niezwykle ambitny i wytrwały w swoich postanowieniach. Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski począwszy od młodzika do kategorii seniora. Członek Kadry Narodowej Juniora. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Maturę zdał z wynikiem bardzo dobrym w maju 2015. Aktualnie przebywa i pracuje w Rejkiawiku.

Klaudia Ziarno ur. 19.04.2000 w Krynicy Zdrój. Bardzo dobra uczennica 3 klasy Gimnazjum nr 1 w Nowym Sączu. Saneczkarstwo uprawia od 8 roku życia. Ambitna i pracowita. Wielokrotna medalistka  zawodów młodzików. Aktualna   V-ce Mistrzyni Polski w kategorii drużynowej juniorów młodszych.

Gala Sportu  Luty 2014  „Najlepszy sportowiec Sądecczyzny 2014” -
Opis zdjęć

Kamil Gumulak – Patryk Ziarno - Opis zdjęć

Kamil Gumulak - Opis zdjęć