Sukcesy uczniów klasy 6c
Sukcesy uczniów klasy 6c
czwartek, 17 marca 2016 09:05

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z tej klasy osiągnęło w konkursach kuratoryjnych w tym roku szkolnym wysokie wyniki. Są to:

Jakub Janór – laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,
                       finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego,
                       finalista Konkursu Przyrodniczego „Skarby przyrody i ich ochrona”,

Julia Fecko – finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego,

Paweł Pajur – finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego 
                      „Wybitni  władcy Polski-Piastowie”.

 

Kuba pasjonuje się przedmiotami ścisłymi: matematyką, informatyką oraz językiem angielskim. Jest uczniem bardzo pracowitym i ambitnym. W tym roku szkolnym wziął udział w trzech konkursach kuratoryjnych i w każdym z nich doszedł do etapu wojewódzkiego. Interesuje go także historia, dlatego po raz trzeci startuje w konkursie „Ziemia Sądecka – od przeszłości do współczesności”.

Julkę interesują przedmioty humanistyczne, dlatego w tym roku postanowiła uczestniczyć w konkursie polonistycznym. Jest finalistką tego konkursu, mamy też nadzieję, że zdobędzie tytuł laureata. Pasją Julki jest taniec towarzyski, od wielu lat trenuje w klubie i osiąga bardzo dobre wyniki.

Życzymy im dalszych sukcesów w nauce!

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.