Wojewódzkie zawody w narciarstwie biegowym oraz w narciarstwie alpejskim.
piątek, 01 kwietnia 2016 06:12

Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym w Białce Tatrzańskiej.

W dniu 17 marca odbyły się zawody w ramach rywalizacji igrzysk młodzieży szkolnej.  W zawodach wystartowała dwóch naszych uczniów: Krystian i Sebastian Wielgus. Chłopcy dobrze się spisali zajmując w swoich grupach wiekowych 15 miejsce. Gratulujemy sukcesu!

15 marca odbyły się zawody wojewódzkie w narciarstwie biegowym dziewcząt w ramach igrzysk młodzieży szkolnej.  W zawodach wystartowała Oliwia Nowak, która zajęła 6 lokatę w swojej kategorii wiekowej.

W dniach 5-6 marca w Białce Tatrzańskiej, na trasach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich. Naszą szkołę reprezentowała zawodniczka KS Jedność Nowy Sącz Oliwia Nowak, która w kategorii r. 2004 została srebrną medalistką mistrzostw Polski.