Sukces uczennic klasy IV b
Sukces uczennic klasy IV b
piątek, 01 kwietnia 2016 07:01

Uczennice klasy IVb: Edyta Bryła, Maria Jasińska, Magdalena Nowak odniosły wielki sukces zajmując I i III miejsce w Międzynarodowym Konkursie realizowanym w ramach projektu eTwinning. Dziewczynki wykonały dowolną techniką plastyczną projekt o tematyce Świąt Wielkanocnych z życzeniami w języku angielskim. Do konkursu zostało zgłoszonych 127 prac ze szkół podstawowych z kilkunastu krajów europejskich. W drodze głosowania, prace reprezentujące naszą szkołę otrzymały bardzo wysokie wyniki zapewniając miejsca na podium.I miejsce: Edyta Bryła, Maria Jasińska (ex aequo z 3 innymi pracami)

III miejsce: Magdalena Nowak  (ex aequo z 22 innymi pracami)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.