Little Red Riding Hood
środa, 20 kwietnia 2016 06:28

Ciekawym wydarzeniem artystycznym w naszej szkole było wystawienie przez uczniów klas I-III przedstawienia teatralnego w języku angielskim pt. ”Czerwony Kapturek”. Spektakl miał miejsce 14 kwietnia br. i przedstawiał tradycyjną historię Czerwonego Kapturka.

W role słynnych bajkowych bohaterów wcielili się: Czerwony Kapturek: Paulinka Gajewska kl. I b, mama: Oliwia Górka kl. III b, babcia: Amelia Wielosik kl. III b, wilk: Nikodem Koprek kl. II a, lis: Igor Gramsz kl. I c, zając: Szymon Grabowski kl. I c, biedronka: Karolinka Ogińska kl. I c, motyl: Julia Saczka kl. I a, pszczoła: Ania Obtułowicz kl. I b, tulipan: Zosia Damian kl. I b, róża: Hania Wierzbicka kl. I b, stokrotka: Kaja Pasiut kl. I b, leśniczy: Maciek Pięta kl. III b, narratorzy: Julka Ladenberger i Justynka Leśniak kl. II a. Dzieci uczyły się swoich ról w domu oraz na dodatkowych zajęciach językowych pod czujnym okiem swoich nauczycieli języka angielskiego pani Renaty Rostockiej oraz pani Agnieszki Pawłowskiej.

Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem publiczności: rodziców, uczniów i pozostałych gości. Odgrywane sceny były kolorowe, żywiołowe, pełne tańca i śpiewów. Dzięki bardzo dobrej grze młodych aktorów i świetnemu przygotowaniu, widzowie bez trudu rozpoznawali kolejne sceny utworu.

Gratulujemy młodym aktorom!