Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016
poniedziałek, 26 września 2016 12:09

W ramach konkursu o miano najlepszej sportsmenki i sportsmena roku wyłoniono zwycięzców szkolnej rywalizacji. Z tytułem najlepszej sportsmenki opuściła naszą szkołę ZUZANNA PAWLIK, uczennica klasy 6b. Przypominamy, że Zuza również w latach ubiegłych została laureatką tego konkursu.

Sportsmenem ubiegłego roku został JAKUB FRĄCZEK , uczeń klasy 4c . Na wyróżnienie zasłużyli również :Julia Skowron i Dominika Kulpa , obie z klasy 6c oraz Jakub Jaworski 5b, Wojciech Nowak 4c. Na dodatkowe podziękowania zasłużyli również: Michał Stanek 6c, Mikołaj Sokołowski 6c, Łukasz Jaskułka 6b, Jakub Szwarga 6c, Filip Goranci 4b, Konrad Bryja 5b, Natalia Migacz 6c oraz Oliwia Nowak 6a. Wszystkim GRATULUJEMY i dziękujemy za zaangażowanie. Kończącym szkołę życzymy powodzenia.

Zapraszamy do rywalizacji w ramach nowego konkursu 2016/2017.