Świętujemy Dzień Przedszkolaka
       Jak co roku 20 września przypada nasze wielkie święto: dzień przedszkolaka. Z tej okazji w każdej z grup panie zorganizowały dzień pełen atrakcji. Zadaniem dzieci było ubranie się na kolor odpowiadający danej grupie. U nas biedronek był to oczywiście kolor czerwony. Już same stroje wprowadziły miłą, sprzyjającą dobrej zabawie atmosferę. Sale ozdobione balonami, wesoła muzyka i moc atrakcji czekały na wszystkie dzieci. Na samym początku bawiliśmy się kole w ulubione zabawy maluchów.

Malowaliśmy buźki farbkami  przeznaczonymi do tego celu. Dalszą niespodzianką była Babcia Martynki, która odwiedziła nas i przeczyła wspaniałą bajkę o rzepce. Było dużo śmiechu. Bawiliśmy się wykorzystując tunele, chusty animacyjne, i wiele innych ciekawych rzeczy. Ponadto wspólnie wykonaliśmy plakat symbolizujący naszego przedszkola. Milenka dzielnie służyła jako modelka i pozwoliła odrysować swoją postać. Następie pomalowaliśmy przedszkolaka farbkami na dowolne kolory. Rączki służyły nam jako pędzli  i Dzięki za wszystko temu powstał prawdziwy pełen barw przedszkolak. Były wspólnie wspólne tańce i śpiewy, pełno smakołyków. Na pamiątkę zostały nam niezapomniane wrażenia.