Konkurs pt. „Najpiękniejszy różaniec”
Konkurs pt. „Najpiękniejszy różaniec”
piątek, 21 października 2016 10:24

W miesiącu październiku odbył się w naszej szkole konkurs na wykonanie różańca z dowolnych materiałów. Konkursem objęci byli uczniowie z klas 1 – 6. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością w doborze materiałów, z których zrobione były różańce. Użyto takich materiałów jak : cukierki, orzechy, pestki owoców, chrupki, styropian , włóczka i wiele innych.

Nagrodzono i wyróżniono 23 prace uczniów.

Nagrody: Zuzanna Uszko  kl.2e, Radosław Katra kl.5a, Jakub Kościółek kl. 2e, Weronika Leśniak kl. 2f, Antonina Bruzda kl.4a, Bartosz Targosz kl.4a, Michał Polaczyk kl.3b, Piotr Kozik kl.1a, Dawid Sobol kl.4c

Wyróżnienia: Nicola Bobak kl.6b, Julia Ladenberger kl.2f, Kamil Kościółek kl.6b, Julianna Bocheńska kl.6b, Wiktor Obtułowicz kl.3b, Jakub Jaworski kl.6b, Mateusz Rutecki kl.4c, Zuzanna Ogórek kl.6b, Martyna Staszak kl.2d, Joanna Stawiarska kl.4a, Olga Kulczyk kl.4c, Gabriel Szkaradek kl.1a,Oskar Życzyński kl.2a, Maciej Łatka kl.1b

Gratulujemy !!!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.